Kliko

 1. Standart Av Julian Kapllanaj. Heqje&Verifikim Espulsi!

  Studio Ligjore Av Julian Kapllanaj, Durres!

  1-Keni probleme me hyrjen ne shtetet Europiane? Keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne SIS dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per jashte vendit?

  Tashme prane Studios tone Ligjore nje risi e re ne fushen e marrjes se informacionit per personat qe dyshojne se jane te regjistruar ne sistemin SIS Schengen apo per personat qe duan te informohen rreth gjendjes se tyre ne Sistemin SIS SCHENGEN.

  Ne momentin qe konfirmohet gjendja ne sistemin Schengen dhe nese jeni te regjistruar ne SIS, duhet kryer ligjerisht praktika e fshirjes nga sistemi i saj, marim persiper realizimin brenda nje afati kohor rekord 30 ditor.

  Studio Ligjore J&K! Heqje & Verifikim Espulsi per te gjithe zonen schengen!

  Njė ndėr problemet kryesore qė emigrantėt mundohen ende tė zgjidhin ėshtė “Espulsi” (Deportimi), pra largimi vullnetar apo dhe i detyruar nga Shtetet e zones Schengen qe jane debuar. Studio jonė merret me ēėshtje tė tilla dhe trajton “Deportimet” dhe aplikimin pėr marrje informacion dhe me pas heqjen e denimit te dhene nga ēdo Shtet i zones Schengen. Studio jonė pėrpiqet qė tė gjithė nė fund tė jenė tė shkarkuar nga penaliteti, tė lirė dhe pa Espuls.

  2-Pėrkthime dhe Legalizime dokumentacioni pėr brenda dhe jashtė Shqipėrisė, Prefekture, Ministri te Jashteme, Ambasade.

  Pėr emigrantėt qė aplikojnė pėr nėnshtetėsi, pėr bashkim familjar, martesė me shtetas/e tė huaj, etj, marrim pėrsipėr pėrkthimin dhe legalizimin e dokumentacionit tė kėrkuar nga institucionet e huaja.

  Nėse e keni tė pamundur ardhjen nė Shqipėri pėr arsye tė ndryshme, ne mund tė paraqitemi pranė gjendjeve civile apo institucioneve Shqiptare pėr marrjen e dokumentacionit tė kėrkuar nga ju, pėrkthim dhe legalizim dokumentacioni pėr brenda dhe jashtė Shqipėrisė.

  Pėr mė shumė informacione na kontaktoni!

  Konsulta Ligjore Falas!

  Juliankapllanaj@yahoo.com
  Tel. : 0692569926
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: th.jpe
S: 383
Madhesia: 7.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Logo Visitcard.jpg
S: 560
Madhesia: 24.9 KB