970 HP gjej pronajuaj

krko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 23 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes ambjent biznesi 20 m 51.000 Euro (Bllok)

  Zona/Rruga : Bllok

  Shitet Ambient biznesi prane Librit Universitar, me sip totale 20 M2.

  Jo ne rruge kryesore.

  Aktualisht me qera afatgjate.

  Cmimi :51.000 Euro.
 2. Tirane, shes ambjent biznesi 37 m 73.000 Euro (Rruga e Barrikadave)

  Zona/Rruga : Rruga e Barrikadave

  Shitet Ambient biznesi tek Galeria tek rruga e Barrikadave.

  Sip totale eshte 37 M2, me shkalle elektrike, me tualet.

  I pershtatshem per cdo lloj...
 3. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 92 m (Bulevardi Zogu I)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I

  Apartament n shitje 2+1 me pamje fantastike nga Bulevardi Zogu I Par, t rezidencs m luksoze n Tiran.

  Organizuar n: Sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, 1...
 4. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 60 m 300 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Apartamenti me qera 1+1, ndodhet ne pallat te ri te sapo mbaruar,afer qendres Kristal Center.

  Eshte bosh i shtruar me parket. Eshte i organizuar ne sallon,1 dhome...
 5. Tirane, shes Apartament elitar 2+1+A+BLK ,Kati 4, 104 m,135.000 Euro( ISH FLORA)

  Zona/Rruga : Mine Peza

  Tek Mine Peza, shitet apartament Rezidencial i tipit 2+1.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4, te nje nder godinave multifunksionale me terheqese dhe cilesore qe po...
 6. Tirane, shes Apartament Rezidencial 2+1+A+BLK,Sip 108 m (Ali Demi )

  Zona/Rruga : Alidemi

  Shitet Apartament 2+1 n zonn e Ali Demit , ne nje kompleks rezidencial banimi.

  Siprfaqja totale e Apartamentit: 108 m2.

  Organizimi:Salloni ndenjes+ guzhina, 2 dhoma...
 7. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 116 m 152.000 Euro (TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Shitet Apartament i tipit 2+1 , ndodhet ne nje nga komplekset me te mira dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG-ut.

  Organizimi: salloni ndenjes+ gatimi, 2...
 8. Tirane,shes Apartament me hipoteke,2+1+A+BLK, 120 m, Kati 9, 125.000 Euro ( KOMPLEKSI MAGNET)

  Zona/Rruga : MAGNET, RRUGA NDRE MJEDA

  Kompleksi Magnet tek 21 Dhjetori, pallatet e firmes Kontakt,shitet Apartament 2+1+2 tualete.

  Sip totale eshte 120 m2, punime shume cilesore, planimetri...
 9. Tirane, shes Apartament cilesor 2+1+A+BLK, Kati 6, 108 m, 126.500 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Shitet Apartament 2+1, n nj nga komplekset me punime cilsore tek rruga e Elbasanit,prane Ambasades Amerikane.

  Siprfaqe totale eshte 108 m2

  Ndodhet ne...
 10. Durres,shes Apartament 2+1+A+BLK 105.5 m,105.500 Euro (Gjiri Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Apartament 2+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit.

  Disponon siprfaqe totale 105.5 m2, kati 2 banim.

  Organizimi: Ambienti i ndenjes + gatimit, 2 dhoma...
 11. Durres, shes Apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 75 m, 78.500 Euro (Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Apartament 1+1 tek Rezidenca luksoze San Pietro, tek Gjiri i Lalzit.

  Disponon siprfaqe totale 75 m2, kati 2 banim.

  Organizimi: Ambienti i ndenjes + gatimit,...
 12. Durres, shes Vile 2 kateshe, 120 m, 195.000 Euro (San Pietro Resort,Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Kompleksi "San Pietro" .


  San Pietro Resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane...
 13. Durres,shes Apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 72 m, 79.000 Euro (Rezidenca Valamar)

  Zona/Rruga : Rezidenca Valamar

  Shitet Apartament 1+1 tek Rezidenca ValaMar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit.

  Disponon nje siperfaqe totale prej 71.5 m2...
 14. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 65 m 140.000 Euro (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Shitet Ambient biznesi 65 M2, kati 1, me tualet, ambient i rreguluar.

  Aktualisht i dhene me qera si Bar-Kafe.

  Cmim:140.000 Euro.

  Me hipoteke.
 15. Tirane, shes Apartament 3+1+A+BLK Kati 2, 125 m 120.000 Euro (Frosina Plaku,21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21Dhjetori

  Shitet apartament n zonn e 21 Dhjetorit, rruga Frosina Plaku.

  Apartamenti ndodhet n katin e 2 banim t nj pallati egzistues.

  Disponon siprfaqe totale prej 125...
 16. Tirane,shes Apartament modern 2+1+A+BLK, Kati 3, 105 m 170.000 Euro(Adidas,Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Adidas

  Shitet Apartament luksoz 2+1 tek Myslym Shyri!

  Apartamenti ndodhet ne pallat te ri.

  Siperfaqe totale eshte 105 m2 dhe eshte ne katin 3 te godines.

  Organizimi:Sallon...
 17. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK, Kati 7, 113 m,102.000 Euro (ARLIS,FARMACIA 10)

  Zona/Rruga : RRUGA E DIBRES,FARMACIA 10


  Shitet Apartament 2+1 tek Rruga e Dibrs, pran Farmacise 10.

  Siprfaqja totale eshte 113 m2, kati 7 ne objekt.

  Organizimi : salloni,+ambjenti...
 18. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK, Kati 2, 126 m 129.000 Euro (Kompleksi Kontakt)

  Zona/Rruga : Kompleksi Kontakt

  Shitet Apartament cilesor tek Rezidenca Magnet, pjese e Kontakt shpk, tek zona e 21 Dhjetorit.

  Sip. totale eshte 125.5 m2, eshte e tipit 2+1, hapesire te...
 19. Tirane,Shitet Vile 3 kateshe luksi ,598 m (TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Vila sht me vendndodhje n 1 Kompleks luksoz banimi ,prane rezidences Akacia Hills.

  Eshte e shtrire mes ajrit te paster, gjelberimit dhe nje pylli brenda rezidences.
  ...
 20. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 117 m 140.000 Euro (Kinostudio)

  Zona/Rruga : Kinostudio

  Shitet super Apartament luksoz 2+1+2+2ballkone ne Kinostudio.

  Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

  Organizuar ne 2 dhoma...
 21. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 109 m (Rruga e Kosovarve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovarve

  Shitet Apartament luksi 2+1, tek Rruga e Kosovareve.

  Apartamenti ka siperfaqe totale 109 m2 .

  Organizohet :Sallon+ambientin e gatimit,2 dhoma gjumi,2...
 22. Tirane, jap me qera dyqan,Sip 80 m, 600 Euro (Pazari I ri)

  Zona/Rruga : Pazari I ri

  Me qera dyqan kati 1 godines, pallat cilesor, siperfaqe totale 80 m2, prane Pazarit te Ri, me tualet brenda.

  I pershtashem per cdo lloj aktiviteti biznesi.

  Cmimi...
 23. Tirane, jap me qera Ambjent biznesi 3 kateshe, 440 m,6.000 Euro(Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Jepet me qira nje godine 3 kateshe e re per zyra, tek Rruga e Kavajes.

  Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 250 m2.

  E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
  ...
 24. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK ,118 m, 99.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Shitet Apartament 2+1 n zonn e Ali Demit , ne nje kompleks rezidencial banimi.

  Siprfaqja totale e Apartamentit: 118 m2.

  Organizimi: Salloni ndenjes+ guzhina, 2...
 25. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 112 m, 78.500 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, Yzberisht, Bulevardi i Ri prane Gega Oil.

  Siperfaqe 111.8 M2, kati 3 me ashensor.

  Apartamenti ofrohet bosh.

  Organizuar:...
 26. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 61 m 45.500 Euro (5 Maji)

  Zona/Rruga : 5 Maji

  T ek 5 Maji prane Concord, shitet Apartament 1+1 me siperfaqe totale 60.5 m2.

  Apartamenti ndodhet tek 1 pallat ne ndertim 8-katesh, me ashensore.

  Organizohet ne nje...
 27. Tirane, shes Apartament Duplex 4+1+A+BLK, 276 m (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetorit

  Shitet Apartament Dupleks 4+1, tek Tirana Garden Building.

  Siperfaqja totale e Apartamentit eshte 276 m2.

  Organizohet ne sallon, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2...
 28. Tirane, shes ambjent biznesi 125 m 620.000 Euro (Globe)

  Zona/Rruga : Globe

  Ambenti ndodhet n rrugen e Kavajs, pran qndrs Globe.

  Siperfaqe 124.5 m2 ,buze rruges, me 1 tualet, fasade xhami.

  Cmimi:620.000 Euro.

  Me hipoteke te rregullt.
 29. Tirane, shes Apartament rezidencial 1+1+A+BLK, Kati 4, 70 m(Qender)

  Zona/Rruga : Qender

  Prane ish Kafe Flora shitet Apartament Rezidencial i tipit 1+1.

  Apartamenti ndodhet ne nje nder godinave multifunksionale me terheqese dhe cilesore qe po ndertohen...
 30. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m 82.200 Euro (Kongresi i Manastirit)

  Zona/Rruga : Oxhaku

  Shitet Apartament 2+1 ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Spitalit Nene Tereza,rruga Kongresi i Manastirit.

  Disponon nje siperfaqe totale 112.8 m2.

  Organizimi:...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 666
Faqja 1 nga 23 1 2 3 4