kėrko:

Type: Posts; User: Elton Rama_1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes lokal Kati 0, 93 m² 18.000 Euro (Muhabmet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Muhabmet Gjollesha

  Biznes, i ngritur nė Mars tė vitit 2019 dhe ka njė xhiro ditore tė kėnaqeshme (e cila do tė jetė akoma mė e kėnaqshme me fillimin e fakultetit tė ing. sė ndėrtimit...
 2. Tirane, shes Mining 2.840 Euro

  Board ASUS B250
  Power Supply Cooler Master 700W
  SSD 120GB
  12 Graphics Card DDR5 8GB
  For Different Cryptocurrency
  Cmimi i diskutueshem

  Cel : 0672044803
 3. Tirane, shes Gjenerator 3 Fazor KDE6500T3 750 Euro

  Modeli: KDE6500T3
  Forma: I mbyllur, pazhurrme
  Fuqia: 5 kw
  Panel LCD
  Prize 400/230 V x 1 cope
  Prize 230 V x 1 cope
  Oret e punes: 25 ore
  Shitet me fature

  Gjenerator-3-Fazor
 4. Tirane, shes lokal Kati 0, 93 m² 18.000 Euro (Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Muhamet Gjollesha

  Biznes, i ngritur nė Mars tė vitit 2019 dhe ka njė xhiro ditore tė kėnaqeshme (e cila do tė jetė akoma mė e kėnaqshme me fillimin e fakultetit tė ing. sė ndėrtimit...
 5. Tirane, shes bar-kafe 2600 Euro (Rr. Aleksander Moisiu)

  Zona/Rruga : Rr. Aleksander Moisiu

  Shitje aksesorė pėr Bar-Kafe
  Tavolina rrethore me strukturė hekuri dhe druri F=60 cm, 15 copė
  Karrige me strukturė hekuri dhe druri 42x36 cm, 45 copė...
 6. Tirane, ofroj vend pune Kėrkohet Graphic Design-er

  Aplikantėt duhet:


  1. tė kenė njohuri nė programet Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat dhe tė paketės Office;
  2. tė kenė eksperiencė pune.


  Pėrbėn avantazh eksperienca e...
 7. Tirane, ofroj vend pune Korrektore/redaktore letrare

  Aplikantėt duhet:


  1. tė kenė mbaruar studimet pėr Gjuhė-Letėrsi;
  2. tė kenė eksperiencė pune nė korrektim/redaktim.
  3. tė kenė njohuri tė paketės Office;
  Pėrbėn avantazh eksperienca e...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7