kėrko:

Type: Posts; User: OniAlb; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 95 m² 320 Euro (Qemal Stafa)

  Zona/Rruga : Qemal Stafa

  Jepet me qera shtėpi me 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon i bollshėm, plus 1 banje. Hyrja ndodhet ne katin e trete te nje pallati me 8 kate te ndėrtuar ne vitin 2004. E gjithė...
 2. Tirane, - Vitrine frigoriferike italiane

  Shitet vitrine frigoriferike me permasa 2.5 m gjeresi dhe 2 m lartesi. Frigoriferi eshte ne gjendje perfekte, aktualisht eshte ne funksion. Prodhim Italian nga kompania Zoin Refrigerazione Srl, lider...
 3. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  Ferma Jone ėshtė duke u zgjeruar dhe ka nevojė pėr njerėz tė apasionuar me fshatin dhe ushqimin e shėndetshem. Nė qoftė se mendon se je njė prej tyre, na shkruaj, sė bashku do tė mėsojmė edhe shumė...
 4. Fito shpėrblime pėr cdo anketė qė merr pjesė, jepi zė opinionit tend!

  Fito shpėrblime pėr cdo anketė qė merr pjesė, jepi zė opinionit tend!
  Regjistrohu nė www.idrapoll.com Fto edhe miqtė te tu.


  https://ibb.co/mR5Ppbchttps://ibb.co/mR5Ppbc618120
 5. Njoftimi: CudiraShqiptare.com

  nga OniAlb

  CudiraShqiptare.com

  Nje faqe me foto, video dhe lajme te cuditshme nga Shqiperia.

  CudiraShqiptare.com
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5