970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Univers Reklama; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Specialist prodhimi Germa 3D

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e cila operon ne tregun vendas qe prej vitit 2001 ne fushen e Printimeve Dixhitale te Formatit te Madh, si dhe Prodhimit te reklamave per ambjente te brendshme dhe te...
 2. Tirane, ofroj vend pune Account Shitjesh dhe Sherbim Klienti

  UNIVERS Reklama sh.p.k - kompani lider nė fushėn e ideimit, prodhimit dhe montimit tė produkteve publicitare tė kategorive tė shumta, tashmė prej vitit 2001 nė tregun Shqiptar dhe tė Rajonit, shpall...
 3. Tirane, ofroj vend pune Te ndryshme

  Kompania Univers Reklama sh.p.k e cila prej 2001 orepron ne tregun vendas dhe ate te rajonit per ideimin, prodhimin dhe montimin e produkteve te ndryshme publicitare per biseneve te kategorive te...
 4. Tirane, ofroj vend pune Perfaqesues Shitje/ Terren

  Shoqėria UNIVERS Reklama sh.p.k, kėrkon tė punėsojė Pėrfaqesues Shitjeje pėr terrenin me qėllim realizimin e objektivave tė vendosura pėr shitjet, duke siguruar njė prezantim profesional tė...
 5. Tirane, Specialiste Shitjesh/ Ekzekutive

  UNIVERS Reklama sh.p.k - kompani lider nė fushėn e ideimit, prodhimit dhe montimit tė produkteve publicitare tė kategorive tė shumta, tashmė prej 16 vitesh nė tregun Shqiptar dhe tė rajonit, shpall...
 6. Tirane, ofroj vend pune Recepsion

  Kompania UNIVERS Reklama sh.p.k e cila operon ne tregun e imazherise dhe prodhimit publicitar per ambjente te brendshme dhe te jashtme prej vitin 2001 ne tregun vendas dhe te huaj shpall pozicionin...
 7. Tirane, ofroj vend pune Dizajn Grafik

  Kompania "Univer Reklama" - Indoor & Outdoor Advertising, me 16 vite eksperience ne tregun e printimit dhe prodhimit publicitar per hapsira te brendshme dhe te jashtme, ne kuader te zhvillimit te saj...
 8. Tirane, ofroj vend pune Designer

  Kompania "Univer Reklama" - Indoor & Outdoor Advertising, me 16 vite eksperience ne tregun e printimit dhe prodhimit publicitar per hapsira te brendshme dhe te jashtme, ne kuader te zhvillimit te saj...
 9. Tirane, ofroj vend pune Dizenjues Grafik

  Kompania "Univer Reklama" - Indoor & Outdoor Advertising, me 16 vite eksperience ne tregun e printimit dhe prodhimit publicitar per hapsira te brendshme dhe te jashtme, ne kuader te zhvillimit te saj...
 10. Tirane, ofroj vend pune Recepsioniste

  Kompania UNIVERS Reklama sh.p.k e cila operon ne tregun e imazherise dhe prodhimit publicitar per ambjente te brendshme dhe te jashtme prej vitin 2001 ne tregun vendas dhe te huaj shpall pozicionin...
 11. Tirane, ofroj vend pune Specialist Perpunimi Plexiglass-i

  Kompania "Univers Reklama" shpk, e cila operon ne tregun vendas qe prej vitit 2001 ne fushen e Printimeve Dixhitale te Formatit te Madh, si dhe Prodhimit te reklamave per ambjente te brendshme dhe te...
 12. Tirane, ofroj vend pune Specialist i kontrollit te cilėsisė sė produkteve

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e cila operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 2001 ne fushen e prodhimit te reklamave dhe printimeve dixhiatle te formatit te madh, ofron 1 (nje) vend te lire pune...
 13. Tirane, ofroj vend pune Specialiste Ekzekutive Shitje

  Kompania "Univer Reklama" shpk, me 16 vite eksperience ne tregun e printimit dhe prodhimit publicitar per hapsira te brendshme dhe te jashtme, ne kuader te zhvillimit te saj dhe rritjes se games se...
 14. Tirane, ofroj vend pune Specialiste e Shitjeve

  Kompania "Univer Reklama" - Indoor & Outdoor Advertising, me 16 vite eksperience ne tregun e printimit dhe prodhimit publicitar per hapsira te brendshme dhe te jashtme, ne kuader te zhvillimit te saj...
 15. Tirane, ofroj vend pune Marketing & PR (Marredhenie me Publikun)

  Shoqeria UNIVERS Reklama sh.p.k shpall pozicionin e hapur Marketing & PR (Marredhenie me Publikun) si pjese e struktures se saj per zhvillim te metejshem ne suport te rritjes se games se produkteve...
 16. Tirane, ofroj vend pune Specislist lyerje me boje

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e cila operon ne tregun vendas qe prej vitit 2001 ne fushen e Printimeve Dixhitale te Formatit te Madh, si dhe Prodhimit te reklamave per ambjente te brendshme dhe te...
 17. Tirane, ofroj vend pune Specialist per Blerje

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e profilizuar dhe lider ne prodhimin e reklamave dhe printimeve dixhitale per aplikime "indoor & outdoor", kerkon te punesoje:


  Specialist per Blerjet


  sipas...
 18. Tirane, ofroj vend pune Agjent shitje

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, lider ne industrine e prodhimit te reklamave dhe printimeve indoor dhe outdoor, nxjerre njoftimin per vende te lira pune ne pozicionin e:


  Agjent/e Shitje

  ...
 19. Tirane, ofroj vend pune Arkitekt

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e cila operon ne tregun e reklamave "indoor & outdoor" qe prej vitit 2001, kerkon te punesoje:


  Arkitekt/e

  sipas pershkrimit te meposhtem:

  Pėrgjegjėsitė...
 20. Tirane, ofroj vend pune Saldator

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e cila operon ne tregun vendas qe prej vitit 2001 ne fushen e Printimeve Dixhitale te Formatit te Madh, si dhe Prodhimit te reklamave per ambjente te brendshme dhe te...
 21. Tirane, ofroj vend pune Specialist per ngjitje

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e cila operon ne tregun vendas qe prej vitit 2001 ne fushen e Printimeve Dixhitale te Formatit te Madh, si dhe Prodhimit te reklamave per ambjente te brendshme dhe te...
 22. Tirane, ofroj vend pune Jurist(e)

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e profilizuar dhe lider ne prodhimin e reklamave dhe printimeve dixhitale per aplikime "indoor & outdoor", kerkon te punesoje:  Jurist(e)

  sipas kerkesave te...
 23. Tirane, ofroj vend pune Pastrues/e

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e cila operon ne tregun vendas qe prej vitit 2001 ne fushen e Printimeve Dixhitale te Formatit te Madh, si dhe Prodhimit te reklamave per ambjente te brendshme dhe te...
 24. Tirane, ofroj vend pune Magazinier

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e profilizuar ne prodhimin e reklamave "indoor & outdoor", kerkon te punesoje:  Magazinier  sipas pershkrimit te meposhtem:
 25. Tirane, ofroj vend pune Specialist Montimi

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e cila operon ne tregun vendas qe prej vitit 2001 ne fushen e Printimeve Dixhitale te Formatit te Madh, si dhe Prodhimit te reklamave per ambjente te brendshme dhe te...
 26. Prishtine, ofroj vend pune Operator per Plotera Industrial

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, me pervoje te gjate ne prodhimin dhe realizimin e printimeve dixhitale dhe ate te reklamave "Indoor & outdoor", per nevoja te deges se saj ne Kosove, shpall njoftimin...
 27. Tirane, ofroj vend pune Teknik i larte per Plotera Industrial

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e cila operon ne tregun vendas qe prej vitit 2001 ne fushen e Printimeve Dixhitale te Formatit te Madh, si dhe Prodhimit te reklamave per ambjente te brendshme dhe te...
 28. Tirane, ofroj vend pune Operator per Printera Industrial

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, shoqerie e cila operon ne industrine e reklamave "Indoor & outdoor" shpall njoftimin per 1 (nje) vend te lire pune ne pozicionin:


  Operator per printera...
 29. Tirane, ofroj vend pune Designer

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e profilizuar ne prodhimin e reklamave "indoor & outdoor", kerkon te punesoje:  Designer
  sipas pershkrimit te meposhtem:

  Pėrgjegjėsitė / Pėrshkrimi i...
 30. Tirane, ofroj vend pune Operator/e Finance

  Shoqeria "Univers Reklama" shpk, e profilizuar ne prodhimin e reklamave "indoor & outdoor", kerkon te punesoje per nje afat kohor te kufizuar (3-mujor):
  Operator/e Finance


  sipas...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 39
Faqja 1 nga 2 1 2