kėrko:

Type: Posts; User: OTP BANK ALBANIA; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Programi Veror i Praktikes

  Programi Veror i Praktikės

  Je nė pėrfundim tė studimeve universitare apo je diplomuar sė fundmi?
  Je i vetėmotivuar, me ide inovative dhe i gatshėm pėr tė marrė pėrsipėr sfida tė reja?
  Ke dėshirė...
 2. Tirane, ofroj vend pune Specialist, Customer Experience

  Pozicioni : Specialist
  Sektori: Sektori i Marketingut Strategjik dhe Eksperiences se Klientit
  Departamenti: Marketing
  ...
 3. Tirane, ofroj vend pune Analist Kredie, Middle Office

  Analist Kredie, Sektori i Analizave te Kredise
  Departamenti: Middle Office
  Divizioni: Divizioni i Biznesit

  Objektivat Paresore


  Vleresimi i te...
 4. Tirane, ofroj vend pune Specialist, Departamenti i Produkteve

  NJOFTIM PER VEND TE LIRE PUNE

  Pozicioni : Specialist
  Sektori: Sektori i Produkteve te Kreditimit dhe Investimit
  Divisioni: Retail


  Objektivat parėsore...
 5. Tirane, ofroj vend pune Specialist Senior, Marketing Department

  NJOFTIM PER VEND TE LIRE PUNE

  Pozicioni : Specialist Senior
  Sektori: Sektori i Komunikimit dhe Marketingut Operacional
  Departamenti: ...
 6. Shqiperi, ofroj vend pune CRM Junior, Dega Rreshen

  Pozicioni : CRM Junior
  Dega: Dega Rrėshen
  Divisioni: Retail


  Objektivat Kyce
  Tė realizojė objektivat dhe targetat e parashikuara nga Banka.

  Objektivat e Riskut Operacional
  · Tė kujdeset...
 7. Shqiperi, ofroj vend pune Specialist, Departamenti PRO & VSB

  Pozicioni : Specialist
  Departamenti : Departamenti i Profesioneve te Lira dhe VSB


  Objektivat ParesoreTe suportoje procesin e kredidhenies ne segmentin e Profesioneve te Lira (PRO) dhe VSB si...
 8. Shqiperi, ofroj vend pune CRM Junior, Dega Rrogozhine

  CRM Junior, Dega Rrogozhine

  Pozicioni : CRM Junior
  Dega: Dega Rrogozhinė
  Divisioni: Retail
 9. Tirane, ofroj vend pune Sherbime Mjeku per Banken OTP Albania

  GRD-RFP-2020-005 – Shėrbime mjeku pėr nevojat e Bankės OTP Albania


  Banka OTP Albania fton Mjekė (individė) ose Spitale Private tė marrin pjesė nė procesin e tenderimit pėr...
 10. Tirane, ofroj vend pune Jurist, Sektori Ligjor

  Pozicioni: Jurist
  Sektori: Sektori Ligjor
  Departamenti: Departamenti i Sekretariatit Korporativ

  Objektivat Paresore...
 11. Tirane, ofroj vend pune Specialist, Sektori i Rekuperimit

  Specialist, Sektori i Rekuperimit tė Kredisė


  Pozicioni : Specialist
  Sektori i Rekuperimit te Kredise


  Objektivat kyce
 12. Tirane, ofroj vend pune Specialist, Departamenti i Produkteve

  Pozicioni : Specialist
  Sektori: Sektori i Produkteve te Kreditimit dhe Investimit
  Divizioni: Retail


  Objektivat parėsore
  Impakt tė drejtpėrdrejtė nė monitorimin, analizėn dhe pėrmiresimet e tė...
 13. Elbasan, ofroj vend pune CRM Junior, Dega Elbasan

  Objektivat Kyce


  Te realizoje objektivat dhe targetat e parashikuara nga Banka.  Objektivat e Riskut Operacional
 14. Shqiperi, ofroj vend pune CRM Korporate, Sektori i SME/Korporatave

  Objektivat Kryesore


  Manaxhimi i Portofolit tė Klientėve
  Arritja e objektivave vjetore


  Rolet Kryesore dhe Pergjegjėsitė
 15. Shqiperi, ofroj vend pune Specialist, Treasury Support

  Objektivat Paresore


  Kontribuon ne zhvillime te produkteve te Thesarit dhe
  Suporton Thesarin me koordinimin Brenda OBA si dhe me Zyrat Qendrore te OTP HU.


  Rolet Kyēe & pergjegjesite
 16. Tirane, ofroj vend pune Specialist Senior, Credit Management

  Specialist Senior, Sektori i Manaxhimit te Kredise
  Departamenti i Manaxhimit te Riskut

  Objektivat Parėsore
  Pozicioni ėshtė vendosur nėn Sektorin e Menaxhimit tė Kredisė brenda Departamentit tė...
 17. Shqiperi, ofroj vend pune Zv. Drejtor Dege / CRM Senior, Berat

  Kualifikimi i kerkuar:


  Diplomė e shkollės sė lartė, dega Ekonomik ose fusha te tjera te lidhura me te.
  Te pakten 1 (nje) vit eksperiencė pune nė dhenien e kredive ne sistemin bankar.
  Tė...
 18. Tirane, ofroj vend pune Pergjegjes i Sektorit te Kartave

  Pergjegjes i Sektorit te Kartave dhe Kanaleve Alternative, Divizioni Retail

  Objektivat Kyce

  Zhvillimi dhe administrimi i produkteve dhe shėrbimeve tė Kartave dhe Kanaleve Alternative, ne tė...
 19. Tirane, ofroj vend pune Pergjegjes i Sektorit te Kartave

  Pergjegjes i Sektorit te Kartave dhe Kanaleve Alternative, Divizioni Retail

  Objektivat Kyce

  Zhvillimi dhe administrimi i produkteve dhe shėrbimeve tė Kartave dhe Kanaleve Alternative, ne tė...
 20. Tirane, ofroj vend pune Zv. Drejtor/CRM Senior, Rajoni Tirane

  Kualifikimi i kerkuar:

  Diplomė e shkollės sė lartė, dega Ekonomik ose fusha te tjera te lidhura me te.
  Te pakten 1 (nje) vit eksperiencė pune nė dhenien e kredive ne sistemin bankar.
  Tė ketė...
 21. Tirane, ofroj vend pune CRM Junior, Rajoni Tirane

  Objektivat Kyce


  Te realizoje objektivat dhe targetat e parashikuara nga Banka.


  Objektivat e Riskut Operacional
 22. Tirane, ofroj vend pune Drejtor Dege, Rajoni Tirane

  Objektivat Kyēe


  Te arrije realizimin e objektivave ne fushen e biznesit te deges percaktuar ne targetat e vendosur qysh ne fillim te vitit ne fushen e:


  Kredive Retail & cilesine e tyre
  ...
 23. Shqiperi, ofroj vend pune Head of Internal Audit Department

  Main tasks

  Audit main task is to assess, through an objective, rigorous and unbiased approach, the compliance of transactions, the actual risk level, the respect of procedures, and the efficiency...
 24. Shqiperi, ofroj vend pune Specialist i Produktit te Kredise

  Objektivat Paresore


  Impakt te drejtperdrejte ne permiresimet e te gjitha aspekteve te produkteve ekzistuese te kredise, duke kontribuar ne rritjen e volumeve;
  Dhenia e ideve per zhvillim...
 25. Tirane, ofroj vend pune Specialist Suporti per Shitjen e Degeve

  Objektivat Kyce


  Zhvillimi i aktivitetit komercial te bankes ne fushen e Retail Banking nen mbikqyrjen e menaxherit te Departamentit te Individeve.  Rolet & Pergjegjesite Kryesore
 26. Shqiperi, ofroj vend pune Head of Internal Audit Department

  Main tasks

  Audit main task is to assess, through an objective, rigorous and unbiased approach, the compliance of transactions, the actual risk level, the respect of procedures, and the efficiency...
 27. CRM Junior i Perkohshem, Dega Fushekruje

  Objektivat Kyce

  Te realizoje objektivat dhe targetat e parashikuara nga Banka.

  Objektivat e Riskut Operacional


  Te kujdeset qe cdo tranaksion i regjistruar dhe cdo produkt i shitur nga...
 28. Shqiperi, ofroj vend pune CRM Senior, Dega Lushnje

  Kualifikimi i kerkuar:

  Diplomė e shkollės sė lartė, dega Ekonomik ose fusha te tjera te lidhura me te.
  Te pakten 1 (nje) vit eksperiencė pune nė dhenien e kredive ne sistemin bankar.
  Tė ketė...
 29. CRM Business, Dega Durres Vollga

  Objektivat Kyce

  Te realizoje objektivat dhe targetat e parashikuara nga Banka.


  Objektivat e Riskut Operacional  Te kujdeset qe cdo tranaksion i regjistruar dhe cdo produkt i shitur ...
 30. Tirane, ofroj vend pune Specialist Senior, Sektori i Sigurise IT

  Objektivat Paresore  Kryen vlerėsime dhe analiza lidhur me kėrcėnimet pėr sigurinė e informacionit, dhe impaktin e tyre nė aplikacionet e TI, nė sistemet informatike, nė infrastrukturė, nė...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 237
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4