http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=415296&d=1495017658

Shitet vile me 2-kate me dokumenta te rregullta.
Siperfaqe ndertimi 495 m2 dhe siperfaqe totale prone 1000 m2.
- Kati I...