kėrko:

Type: Posts; User: Martini martini; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 66 m² 241 Euro (rruga Teodor Keko)

  Zona/Rruga : rruga Teodor Keko

  Jepet me qera apartamenti nė Rrugėn Teodor Keko. Apartamenti ka njė sipėrfaqe 66m2. Organizohet nė njė ambient tė pėrbashkėt ndejtje, ngrėnje dhe gatimi, 1 dhomė...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 70 m² 60.000 Euro (rruga Ali Demi)

  Zona/Rruga : rruga Ali Demi

  OKAZION ❗️❗️❗️❗️ SHITET AP 2+1 NE ALI DEM
  Shitet apartamenti 2+1 , nė Rrugėn Ali Demi . Apartamenti ka njė sipėrfaqe totale 70m2. Organizohet nė njė ambient tė...
 3. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 110 m² 600 Euro (Dervish Hima)

  Zona/Rruga : Dervish Hima

  Jepet me qera apartament ne Rrugen Dervish Hima . Apartamenti ka njė sip 110m2. Organizohet nė njė ambient ndejtje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 koridor ,2...
 4. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 110 m² 300 Euro (Bedri Karapici)

  Zona/Rruga : Bedri Karapici

  Jepet me qera apartament ne Rrugen Bedri Karapici . Apartamenti ka njė sip 110m2. Organizohet nė njė ambient ndejtje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 koridor ,2...
 5. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 95 m² 300 Euro (Rruga e Kosovareve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovareve

  Jepet me qera apartamenti nė Rrugėn e Kosovareve . Apartamenti ka njė sipėrfaqe 95m2. Organizohet nė njė ambient tė pėrbashkėt ndejtje, ngrėnje dhe gatimi, 1 dhomė...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 110 m² 82.500 Euro (Bedri Karapici)

  Zona/Rruga : Bedri Karapici

  Shitet apartamenti 2+1 , nė Rrugėn Bedri Karapici . Apartamenti ka njė sipėrfaqe totale 110m2. Organizohet nė njė ambient tė pėrbashkėt ndejtje, ngrėnje dhe gatimi, 2...
 7. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 40 m² 203 Euro (e Kavajes)

  Zona/Rruga : e Kavajes

  Jepet me qera apartamenti nė Rrugėn e Kavajes . Apartamenti ka njė sipėrfaqe 40m2. Organizohet nė njė ambient tė pėrbashkėt ndejtje, ngrėnje dhe gatimi, 1 dhomė gjumi, 1...
 8. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 87 m² 850 Euro (e Kavajes)

  Zona/Rruga : e Kavajes

  JEPET ME QERA AMBIENT NE RRUGEN E KAVAJES
  Ambjenti ndodhet , nė Rrugėn e Kavajės . Ambjenti ka njė sipėrfaqe prej 87m2 dhe ėshtė i organizuar nė 2 dhoma dhe 2 tualete , Ky...
 9. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 300 m² 900.000 € (Haxhi Hysen Dalliu)

  Zona/Rruga : Haxhi Hysen Dalliu

  Shitet ambient nė Rrugėn Haxhi Hysen Dalliu. Dyqani ka njė sipėrfaqe prej 300m2 dhe ėshtė i gjithi i organizuar nė njė ambient tė hapur me dy tualete.
  Fasada e...
 10. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 4, 70 m² 400 Euro (rruga Haxhi Hysen Dalliu)

  Zona/Rruga : rruga Haxhi Hysen Dalliu

  JEPET ME QERA AMBiENT PER ZYRA NE RRUGEN HAXHI HYSEN DALLIUMe qera
  € 400/muaj

  Ambjenti ndodhet , nė Rrugėn Haxhi Hysen Dalliu. Ambjenti ka njė sipėrfaqe...
 11. Tirane, jap me qera magazine Kati 0, 2.100 m² 4.000 Euro (Rruga Tiranė Durrės)

  Zona/Rruga : Rruga Tiranė Durrės

  Jepen me qera ambjent pėr magazinim , nė Rrugėn Tirane-Durres,mbikalimi i Fllakės . Magazina ka njė sipėrfaqe totale prej 2100 m2 ndertese dhe 8000 m2 truall pėr...
 12. Tirane, shes apartament duplex 2 Katshe 200 m² 180.000 Euro (Rruga Ndre Mjeda)

  Zona/Rruga : Rruga Ndre Mjeda

  Shitet dubleksi ne rrugenNdre Mjeda , me sipėrfaqe totale 200m2. Apartamenti ėshtė i oganizuar ne dy kate , objekti 9 kate. Kati i parė ėshtė i organizuar nė njė...
 13. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 121 m² 60.650 Euro (Rruga Fetim Ibrahimi)

  Zona/Rruga : Rruga Fetim Ibrahimi

  Shitet apartamenti 2+1 , nė Rrugėn Fetim Ibrahimi ne Fresk. Apartamenti ka njė sipėrfaqe totale 121.3m2. Organizohet nė njė ambient tė pėrbashkėt ndejtje, ngrėnje...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 86 m² 45.000 Euro (Rruga Bulevardi Blu)

  Zona/Rruga : Rruga Bulevardi Blu

  Shitet apartamenti 2+1 , nė Rrugėn Bulevardi Blu ,Kamez . Apartamenti ka njė sipėrfaqe totale 86m2. Organizohet nė njė ambient tė pėrbashkėt ndejtje, ngrėnje dhe...
 15. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 70 m² 70.000 Euro (rruga Ali Demi)

  Zona/Rruga : rruga Ali Demi

  Shitet apartamenti 2+1 , nė Rrugėn Ali Demi . Apartamenti ka njė sipėrfaqe totale 70m2. Organizohet nė njė ambient tė pėrbashkėt ndejtje, ngrėnje dhe gatimi, 2 dhoma...
 16. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 75 m² 60.000 Euro (Ruga Gjin Gjergji)

  Zona/Rruga : Ruga Gjin Gjergji

  Shitet apartamenti 2+1 nė rrugėn Gjin Gjergji Apartamenti ka njė sipėrfaqe totale 75m2. Organizohet nė njė ambient tė pėrbashkėt ndejtje, ngrėnje dhe gatimi, 2 dhoma...
 17. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 70 m² 290 Euro (Rruga Don Bosko)

  Zona/Rruga : Rruga Don Bosko

  Jepet me qera apartamenti nė Rrugėn Don Bosko . Apartamenti ka njė sipėrfaqe 70m2. Organizohet nė njė ambient tė pėrbashkėt ndejtje, ngrėnje dhe gatimi, 1 dhomė gjumi,...
 18. Tirane, shes Vile 2+1+A+BLK Kati 1, 85 m² 160.000 Euro (Bilal Xhaferri)

  Zona/Rruga : Bilal Xhaferri

  Shitet vilė 1 katėshe nė Rrugėn Bilal Xhaferri. Vila ka njė sipėrfaqe totale 85m2. Vila organizohet nė kuzhinė tė pėrbashkėt me sallonin , 2 dhoma gjumi, 1 tualet...
 19. Tirane, jap me qera ambjent biznesi 203 m² 820 Euro (rruga Ndre Mjeda)

  Zona/Rruga : rruga Ndre Mjeda

  Dyqani ndodhet , nė Rrugėn Ndre Mjeda . Dyqani ka njė sipėrfaqe prej 203m2 dhe ėshtė i gjithi i organizuar nė njė ambient tė hapur me 1 tualet. Ky ambient ėshtė i...
 20. Tirane, shes dyqan Kati 0, 23 m² 50.600 Euro (Rruga Karl Gega)

  Zona/Rruga : Rruga Karl Gega

  Shitet dyqani

  Dyqani ndodhet , nė Rrugėn Karl Gega .Dyqani ka njė sipėrfaqe totale prej 23m2 dhe ėshtė i organizuar nė njė ambient me 1 tualet .Ky ambient ėshtė i...
 21. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 109 m² 400 Euro (rruge e Durresit)

  Zona/Rruga : rruge e Durresit

  Jepet me qera apartamenti, nė Rrugėn e Durrėsit . Apartamenti ka njė sipėrfaqe 109m2. Organizohet nė njė ambjent tė pėrbashkėt ndejtje, ngrėnje dhe gatimi, 2 dhoma...
 22. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 108 m² 70.000 Euro (Bulevardi i Kasharit)

  Zona/Rruga : Bulevardi i Kasharit

  Shitet apartamenti 2+1 nė rrugėn Bulevardi Kasharit . Apartamenti ka njė sipėrfaqe totale 108m2. Organizohet nė njė ambient tė pėrbashkėt ndejtje, ngrėnje dhe...
 23. Tirane, jap me qera Rruga Ibrahim Rugova

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=655309&d=1571675614

  Zona/Rruga : rrug\

  Jepet me qera apartamenti me sip 100 m2, nė Rrugėn Ibrahim Rugova Apartamenti organizohet nė njė...
 24. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 68 m² 330 (Rruga Naim Frasheri)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=658562&d=1572369557

  Zona/Rruga : Rruga Naim Frasheri

  Jepet me qera apartament ne Rrugen Naim Frashėri . Apartamenti ka njė sip 68m2....
 25. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 150 m² 1.000 Euro (Rruga Bulevardi Zog i Pare)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=661040&d=1573057207

  Zona/Rruga : Rruga Bulevardi Zog i Pare

  Jepet me qera apartament ne Rrugen Bulevardi Zogu i Parė. Apartamenti ka nje sip...
 26. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 100 m² 400 Euro (Rruga Bilal Sina)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=661501&d=1573149022

  Zona/Rruga : Rruga Bilal Sina

  Jepet me qira apartamenti 2+1 nė Rrugėn Bilal Sina.
  Apartamenti ka njė sipėrfaqe totale...
 27. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 12, 140 m² 550 (rruga Dritan Hoxha)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=662008&d=1573302891

  Zona/Rruga : rruga Dritan Hoxha

  Jepet me qera apartament ne Rrugen Dritan Hoxha Apartamenti ka nje sip 140m2. Organizohet...
 28. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 11, 100 m² 400 Euro (Rruga Bulevardi Zog i Pare)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=664034&d=1573910510

  Zona/Rruga : Rruga Bulevardi Zog i Pare

  Jepet me qera apartamenti 2+1 nė Rrugėn Bulevardi Zogu i Parė. Apartamenti ka njė...
 29. Tirane, jap me qera ambjent biznesi 520 m² 2.500 Euro (Rruga Aleksander Moisiu)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=666726&d=1574696594

  Zona/Rruga : Rruga Aleksander Moisiu

  Ambienti ndodhet , nė Rrugėn Aleksandėr Moisiu . Dyqani ka njė sipėrfaqe totale prej...
 30. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 400 Euro (Rruga Marko Bocari)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=659273&d=1572537277

  Zona/Rruga : Rruga Marko Bocari

  Jepet me qera apartamenti me sip 100 m2, nė Rrugėn Marko Boēari Apartamenti organizohet...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 221
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4