kėrko:

Type: Posts; User: Alb - Vlora; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kurse matematike per gjimnaz dhe 9 vjecare.

  Ofrojmė kurse Matematike pėr shkollė 9-vjeēare dhe tė mesme, Fizike pėr shkollė 9-vjeēare, Informatike pėr shkollė 9-vjeēare (programet bazė).
  Pregatitje pėr proēesin mėsimor, provimet e lirimit...
 2. Qendra e Kurseve GRAVITET ofron kurse shkollore Matematike, Letersi etj

  Qendra Gravitet ofron kurse pėr lėndėt:
  - Matematikė
  - Letėrsi
  - Fizikė
  - Kimi
  - Biologji
  - Anglisht
  - Italisht
  - Gjermanisht
  - Fėrngjisht
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2