kėrko:

Type: Posts; User: Wearehiring; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Smartphone Samsung J5 10.000 Leke

  Telefon Samsung J5. Pak i perdorur. Gjendja 8/10

  Mund te kontaktoni ne :0695263008
 2. Tirane, ofroj vend pune Operator Anglisht (Paga 50000 leke)

  Kerkohen operator. Te kene njohuri shume te mira te gjuhes Angleze dhe eksperience te meparshme.
  Paga: 50000 Lek

  Wearehiring05@gmail.com
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2