kėrko:

Type: Posts; User: Real Estate Albania; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Agjent Imobiliar

  Agjencia RealEstate.al por kerkon agjent imobiliar me kohe te plote , per zyren ne Tirane.

  Duhet te kete keto kualifikime:

  1.Te kete aftesi te mira kominikimi dhe pune ne grup.
  2.Te kete...
 2. Tirane, ofroj vend pune Agjent i Pasurive te Paluajtshme

  Albanian Real Estate, www.realestate.al, agjenci imobiliare me zyra ne rrugen e Durresit ne Tirane, eshte ne kerkim te nje Agjenti Te Pasurive te Paluajtshme me kohe te plote per zonen e Tiranes. ...
 3. Sarande, ofroj vend pune part time Agjent Shitje

  Real Estate Albania, Agjensi imobiliare qe operon ne te gjithe Shqiperine eshte ne kerkim te nje agjent shitje per qytetin e Sarandes (me banim ne Sarande) qe te plotesoje keto kushte:


  Te...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3