kėrko:

Type: Posts; User: Urban Real Estate; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 7 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes dyqan Kati 0, 62 m² 400.000 Euro (Rruga Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Rruga Muhamet Gjollesha

  Shitet dyqan nė rrugėn Muhamet Gjollesha pranė 21 Dhjetorit. Dyqani ndodhet buzė rrugės kryesore nė katin zero dhe ka njė sipėrfaqe prej 62 m2. Dyqani ofron...
 2. Tirane, shes dyqan Kati 0, 73 m² 215.000 Euro (Bulevardi Zhan D'Ark)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zhan D'Ark

  Shitet dyqan pranė bulevardit Zhan D’Ark. Dyqani ndodhet buzė rrugės nė katin zero dhe ka sipėrfaqe prej 73 m2. Dyqani ofron njė mundėsi tė mirė investimi pasi...
 3. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 90 m² 400 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Jepet me qera apartament 2+1 te Fiori Di Bosko. Apartamenti ndodhet nė katin e shtatė dhe ka sipėrfaqe 90 m2. Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar, pėrbėhet nga salloni...
 4. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 80 m² 350 Euro (Qender)

  Zona/Rruga : Qender

  Jepet me qera apartament 2+1 nė Qendėr. Apartamenti ndodhet nė katin e katėrt dhe ka sipėrfaqe totale 80 m2. Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar, pėrbėhet nga salloni bashkė...
 5. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh

  Agjensia imobiliare Urban Real Estate, kėrkon tė zgjerojė stafin e vet nė pozicionin e punės si agjent shitjesh me ose pa eksperiencė nė kėtė fushė.
  Personat duhet tė kenė aftėsi tė mira komunikimi...
 6. Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 210 m² 850 Euro (Kompleksi Magnet)

  Zona/Rruga : Kompleksi Magnet

  Jepet me qera ambjent biznesi te Kompleksi Magnet. Lokali ndodhet nė katin zero dhe ka njė sipėrfaqe prej 110 m2 ambjent tė brendshėm dhe 100 m2 ambjent i jashtėm....
 7. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 210 m² 1.200 Euro (Liqeni Artificial)

  Zona/Rruga : Liqeni Artificial

  Jepet me qera apartament 2+1 te Liqeni Artificial. Apartamenti ndodhet nė katin e pestė tė njė pallati tė ri me ashensor dhe ka sipėrfaqe totale 210 m2 , 180 m2...
 8. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 99 m² 115.000 Euro (Rruga e Dibrės)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibrės

  Shitet apartament 2+1, nė rrugėn e Dibrės tek Selvia. Apartamenti ndodhet nė katin e tretė tė njė pallati me ashensor dhe ka njė sipėrfaqe totale prej 99 m2. Shtėpia ka...
 9. Tirane, shes apartament duplex Dublex Kati 5, 220 m² 310.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Shitet super Duplex te Rruga e Elbasanit bashkė me dy poste parkimi. Dupleksi ndodhet nė katin e pestė dhe tė gjashtė tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe...
 10. Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 2, 95 m² 450 Euro (Vasil Shanto)

  Zona/Rruga : Vasil Shanto

  Jepet me qera apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet nė katin e dytė tė njė pallati ekzistues dhe ka sipėrfaqe 95 m2. Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar...
 11. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 115 m² 86.000 Euro (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  Shitet apartament 2+1 nė Astir. Apartamenti ndodhet nė katin e pestė tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe 115 m2. Apartamenti ka organizim mjaft tė mirė, me kubaturė tė...
 12. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 12, 220 m² 290.000 Euro (Bulevardi Zogu I)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I

  Shitet apartament 3+1 nė bulevardin Zogu I. Apartamenti ndodhet nė katin e dymbėdhjetė tė njė pallati me dy ashensore dhe ka sipėrfaqe 220 m2. Apartamenti ka...
 13. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 108 m² 136.000 Euro (Rruga Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Rruga Myslym Shyri

  Shitet apartament 2+1 nė Myslym Shyr. Apartamenti ndodhet nė katin e parė banim tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe totale 108 m2. Apartamenti ka organizim...
 14. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 60 m² 42.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament 1+1 nė Fresk. Apartamenti ndodhet nė katin e pestė tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe totale 60 m2. Apartament ka organizim mjaft tė mirė, me...
 15. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 97 m² 72.000 Euro (Oxhaku)

  Zona/Rruga : Oxhaku

  Shitet apartament 2+1 te Oxhaku. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtė tė njė pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 97 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë,...
 16. Tirane, jap me qera lokal 200 m² 1.500 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Jepet me qera ambjent biznesi ne Don Bosko te kompleksi Vizion Plus. Ambjenti ka siperfaqe totale 200 m2 plus 60 m2 verande. Per me shume informacione mos hezitoni te na...
 17. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m² 350 Euro (Bulevardi Zogu I)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I

  Jepet me qera apartament 2+1 nė bulevardin Zogu I. Apartamenti ndodhet nė katin e katėrt tė njė pallati me dy ashensore dhe ka sipėrfaqe 105 m2. Apartamenti ka...
 18. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m² 140.000 Euro (Bulevardi Zogu I)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I

  Shitet apartament 2+1 nė bulevardin Zogu I. Apartamenti ndodhet nė katin e katėrt tė njė pallati me dy ashensore dhe ka sipėrfaqe 105 m2. Apartamenti ka organizim...
 19. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m² 67.000 Euro (Rruga Ferit Xhajko)

  Zona/Rruga : Rruga Ferit Xhajko

  Shitet apartament 2+1 nė rrugėn Ferit Xhajko te Restorant Durrėsi. Apartamenti ndodhet nė katin e dytė dhe ka sipėrfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim mjaft tė...
 20. Tirane, jap me qera Vile 3+1+BLK 120 m² 500 Euro (Sauk)

  Zona/Rruga : Sauk

  Jepet me qera vilė nė Sauk. Vila ka strukturė dy katėshe dhe sipėrfaqe 120 m2. Vila organizohet nė tre dhoma gjumi, salloni sėbashku me ambjentin e gatimit , dy tualete dhe ofron...
 21. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 4, 60 m² 47.000 Euro (Laprakė)

  Zona/Rruga : Laprakė

  Shitet apartament 1+1, i konvertar nė 2+1 nė Laprakė. Apartamenti ndodhet nė katin e katėrt tė njė pallati pa ashensor dhe ka sipėrfaqe 60 m2. Apartamenti ka organizim mjaft...
 22. Tirane, shes apartament duplex 3+1+BLK 145 m² 117.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet dupleks te Fresku. Dupleksi ndodhet nė katin e pestė dhe tė gjashtė tė njė pallati me ashensor dhe ka njė sipėrfaqe 145 m2 plus post parkimi 20 m2. Dupleksi organizohet...
 23. Tirane, shiten opsione apartamentesh 1+1, 2+1, me 800 Euro m2 (Spitali Amerikan 2)

  Zona/Rruga : Spitali Amerikan 2

  Shiten opsione apartamentesh 2+1, 1+1 te spitali Amerikan 2. Apartamentet ndodhen nė katin e parė dhe tė dytė tė njė pallati tė ri.
  Apartamentet kanė organizim...
 24. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 65 m² 290 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Jepet me qera apartament 1+1 mbrapa UET. Apartamenti ndodhet nė njė nga zonat mė tė kėrkuara tė Tiranės, nė katin e gjashtė tė njė pallati me ashensor dhe ka...
 25. Tirane, jap me qera zyre Kati 4, 120 m² 850 (Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga : Stadiumi Dinamo

  Jepet me qera ambjent biznesi te Stadiumi Dinamo. Ambjenti ndodhet nė katin e katėrt tė njė pallati tė ri me ashensor dhe ka njė sipėrfaqe prej 120 m2. Ambjenti ofron...
 26. Tirane, jap me qera zyre Kati 1, 75 m² 320 Euro (Rruga Murat Toptani)

  Zona/Rruga : Rruga Murat Toptani

  Jepet me qera ambjent biznesi te Pedonalja. Ambjenti ndodhet buzė rrugės dhe ka njė sipėrfaqe totale prej 75 m2. Ambjenti ofron njė mundėsi tė mirė investimi pasi...
 27. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m² 500 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Jepet me qera apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet nė katin e dytė tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe 100 m2. Apartamenti ėshtė totalisht...
 28. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 70 m² 400 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Jepet me qera apartament 1+1 bashkė me njė post parkimi te rezidenca Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet nė katin e parė banim dhe ka njė sipėrfaqe totale 70 m2....
 29. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 119 m² 90.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Shitet apartament 2+1 nė Yzberisht. Apartamenti ndodhet nė katin e parė banim tė njė pallati tė ri me ashensor dhe ka sipėrfaqe 119 m2. Apartamenti ka organizim mjaft tė...
 30. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 90 m² 65.000 Euro (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  Shitet apartament 2+1 te Astiri. Apartamenti ndodhet nė katin e tetė tė njė pallati me ashensor dhe ka sipėrfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim mjaft tė mirė, ėshtė totalisht e...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 201
Faqja 1 nga 7 1 2 3 4