kėrko:

Type: Posts; User: Ervin Muja; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

  Avokati Ervin MUJA ka kryer studimet e larta ne Itali (MILANO), dhe ushtron profesionin e avokatit ne Shqiperi dhe ne Itali.

  Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qė kanė...
 2. Avokat ne Tirane, Ofroj "Konsulence dhe perfaqesim ne gjyq"

  Avokatet e kesaj zyre, kane mbaruar studimet e larta ne Itali, dhe ushtrojne profesionin e avokatit ne Shqiperi dhe Itali.

  Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qė kanė...
 3. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 115 m² 450 Euro/m2 (Kashar/Rruga Kasem Shima)

  Zona/Rruga : Kashar/Rruga Kasem Shima

  Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kasem Shima , prane Top Channel (Fushe Mezez ZK 2679).

  Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 wc dhe...
 4. Tirane, ofroj Sherbime Juridike

  Studio jone ligjore zhvillon aktivitetin e saj nė Tiranė si dhe nė qytetet kryesore tė Shqipėrisė duke ofruar shėrbime ligjore me pėrkushtim maksimal dhe profesional.

  Parimi baze per ne eshte...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4