970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Center Shqiptare; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e te Departamentit te Marketing

  Kompania Center Shqiptare shpk, lider europian ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te paketimit si canta letre, kuti kartoni, canta pelhure etj, kerkon te punesoje:

  Menaxher/e te...
 2. Tirane, ofroj vend pune Agjente Shitje (M)

  Center Shqiptare shpk,eshte nje kompani e cila operon ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te ambalazhimit te linjes se luksit, si canta letre/ kuti kartoni me magnet / canta pelhure /...
 3. Tirane, ofroj vend pune Asistente klienti

  Center Shqiptare shpk, kompani e cila ushtron veprimtarine e saj ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te paketimit si canta letre/ kuti kartoni / canta pelhure / kuti dedikuar...
 4. Kerkohet Agjente Marketingu (F)

  Center Shqiptare shpk,eshte nje kompani e cila operon ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te ambalazhimit te linjes se luksit, si canta letre/ kuti kartoni me magnet / canta pelhure /...
 5. Kerkohet Graphic Designer

  Center Shqiptare, e cila operon ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te ambalazhimit te linjes se luksit, si canta letre/ kuti kartoni me magnet / canta pelhure / kuti dedikuar...
 6. Tirane, ofroj vend pune Asistente Klienti (marketing)

  Center Shqiptare kerkon Asistente Klienti (marketing) ne departamentin marketingut dhe shitjeve.

  Kualifikimet dhe pergjegjesite jane:

  Kualifikimet:  Diplome Bachelor (preferohet ne...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6