kėrko:

Type: Posts; User: Skuader Rikonstruksione Herion Braja; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. bejme mure dhe suvatime

  Bejme mure dhe suvatime te ndryshme

  Cel. : 0699206110
 2. Pllakashtrues dhe parkete

  Shtrojme pllaka dhe parkete per info cel:0699206110

  Cel. : 0699206110
 3. Rikonstruksion i banjove

  Bejme rikonstruksionin e banjove me te gjitha cel 0699206110

  Cel. : 0699206110
 4. Saldator bejme punime dhe riparime me konstruksione metalike

  Saldator punime dhe riparime te ndryshme me konstruksione metalike nr kontakti
  Cel. : 0699206110 ose whatsapp dhe viber
 5. Bojaxhi bejme lyerje punime gipsi patinime dhe suvatime neper shtepia,zyra,qendra tregtare etj

  Bejme lyerje ndertesash patinime, suvatime, punime gipsi neper shtepia vila apartamente hotele shkolla kopshte zyra etj

  nr kontakti 0699206110 ose whatsapp dhe viber
 6. Hidraulik bejme punime,dhe riparime hidraulike

  Hidraulik bejme punime hidraulike riparime te ndryshme neper shtepia apartamente qendra tregtare hotele etj nr kontakti 0699206110 ose whatsapp dhe viber
 7. Montim panelesh diellore

  Montojme panele diellore info cel. 0699206110

  Cel. : 0699206110
 8. - Bejme mure dhe suvatime

  Bejme mure dhe suvatime per info cel:0699206110

  Cel. : 0699206110
 9. Pllakashtrues dhe parkete

  Bejme shtrim pllakash parketesh,bejme mure suvatime,nivelime dhe riparime te ndryshme per me shume cel:0699206110 whatsapp ose viber
 10. Montim panelesh diellore

  Montojme panele diellore per info cel.0699206110

  Cel. : 0699206110
 11. Bejme Rikonstruksionin e banjove

  Bejme rikonstruksionin e banjove me te gjitha cel 0699206110

  Cel. : 0699206110
 12. Punime Hidraulike, riparime, instalime hidraulike

  Bejme punime riparime dhe instalime hidraulike

  cel; 0699206110 ose ne whatsapp dhe viber
 13. Bojaxhinj,bejme punime gipsi patinime dhe lyerje bejme izolime muresh me veshje kapot grafiato

  Bojaxhinj,bejme punime gipsi patinime, dhe riparime bejme izolime muresh sistem kapot per me shume cel:0699206110

  Cel. : 0699206110 whatsapp dhe viber
 14. Saldator bejme punime dhe riparime me konstruksione metalike

  Saldator bejme punime dhe riparime konstruksione metalike cel; 0699206110

  Cel. : 0699206110 whatsapp dhe viber
Trego rezultatin 1 deri 14 nga 14