kėrko:

Type: Posts; User: IDEAL Agjensi; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shitet apartament panoramik tek Liqeni, 3+1 Kati 4-ert, 136 m², 130.000 Euro + post garazh

  Zona/Rruga : (Liqeni Thate)

  Shitet

  3+1 + 2tualete + 2 ballkone

  Sip neto: 121m2 me hipoteke
  Sip totale: 136m2
  kati 4-ert, pallat 5 katesh
  Me ashensor
 2. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 145 m² 229.000 Euro (prane Conad - zona Bllok)

  https://youtu.be/ZB7Ysud95mY
  Zona/Rruga : A.Z Cajupi

  Shitet Apartament
  3 + 1 + ballkon + 2 banjo

  145 m2
  Kati 6-te (i parafundit)
  Orientimi Jug-Lindje-Perendim
 3. Shitet apartament luksoz 3+1, sip 225m2, kati 6-te, me panorame fantastike nga Liqeni!

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=689344&d=1580818865

  Shitet Apartament luksoz me panorame fantastike - Kodrat e Liqenit Artificial, Tirane.

  Apartamenti eshte i pozicionar nje...
 4. Rezidenca "Alba" - Apartamente ne shitje 2+1, sip: 110m2, 110.000 euro

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=682071&d=1579438941

  Zona/Rruga : Ndre Mejda

  Rezidenca "Alba" - Tiranė

  Apartamente ne shitje

  Sip 2+1 me sip 110m²
  katet 1, 5 dhe 7...
 5. Vlore, apartamente ne plazh 1+1 dhe 2+1 (Uji Ftohte, Rruga per Rradhim)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=511150&d=1529332699

  Zona/Rruga : lart mbi zonen Uji Ftohte, Rruga per Rradhim
  ...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 108 m² 150.000 Euro (Prane sheshit Willson) E pershtatshme per zyra biznesi

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=356935&d=1470217269

  Zona/Rruga : (Prane stadiumit Dinamo Rruga Sulejman Delvina)
  Buze rruges kryesore me pamjen nga Sheshi Willson

  Shitet...
 7. ! Ambjent biznesi me qira Kati 2, 80 m² 350 Euro (Zona ne hyrje te Bllokut, tek Pallatet Agimi)

  Pallatet Agimi, Tirane
  Zona/Rruga : Blv. Bajram Curri tek Pallatet Agimi

  Jepet me qera ambient per zyra
  Siperfaqje 80 m2
  I ndare ne 2 ambiente + tualet
  Kati 2te

  Cmimi 350 Euro/muaj - pa...
 8. ! Magazina ne shitje - Tirana Industrial Park - Autostrada Tiranė-Durrės

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=682074&d=1579441107

  Zona/Rruga : Autostrada Tirane Durres

  Tirana Industrial Park - Autostrada Tiranė-Durrės - “Qytezė Industriale”,
  ...
 9. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 6, sip: 66,5m² 1.100 Euro/m2 (Rruga Suljeman Delvina, prane ish Hotel Diplomati1)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=664511&d=1574097947

  Zona/Rruga : Rruga Suljeman Delvina, prane ish Hotel Diplomati1

  Shitet 1+1

  Sip: 66.5 m2
  Kati 6 -te
  Pa ashensor...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 90 m² 1.100 Euro/m2 (Rruga Suljeman Delvina, prane ish Hotel Diplomati 1)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=664489&d=1574094859

  Zona/Rruga : Rruga Suljeman Delvina, prane ish Hotel Diplomati 1

  Shitet 2+1

  Sip: 90.3 m2
  Kati 6 -te
  Pa ashensor...
 11. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 6, sip: 67.5 m² 1.100 Euro/m2 (Rruga Suljeman Delvina, prane ish Hotel Diplomati1)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=664495&d=1574096274

  Zona/Rruga : Rruga Suljeman Delvina, prane ish Hotel Diplomati1

  Shitet

  1+1

  Sip: 67.5 m2
  Kati 6 -te
 12. Tirane, jepet me qera ambjent biznesi 270m2, Ne krah te kopshtit Zoologjik, tek Liqeni

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=453760&d=1509304517

  Zona/Rruga :Ne krah te kopshtit zoologjik, tek Liqeni

  Jepet me qera Ambjent Biznesi

  Siperfaqe e brendshme: 270m2, ...
 13. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 6, Sip: 63,5 m² 1.100 Euro/m2 (Suljeman Delvina, prane ish Hotel Diplomati1)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=664506&d=1574097800

  Zona/Rruga : Suljeman Delvina, prane ish Hotel Diplomati1

  Shitet

  1+1

  Sip: 63.5 m2
  Kati 6 -te
 14. Jepet me qira 2+1, 94 m², 400 euro/muaj ( Rruga e Bogdaneve )

  Zona/Rruga : Rruga e Bogdaneve

  Jepet me qira
  2+1 + 1 tualet + ballkon

  Sip 94 m2
  E mobiluar
  Orientimi Veri - Lindje
  Kati 4ert
  Pallat i ri me ashensor
 15. Shitet ambjent per zyra Kati 2, 80 m² 110.000 Euro (Zona ne hyrje te Bllokut, Pallatet Agimi)

  Blv "Bajram Curri", Pallatet Agimi, Tirane
  Zona/Rruga : Blv. Bajram Curri tek Pallatet Agimi

  Shitet apartament i pershtatshem per zyra

  Aktualisht 2 ambiente per zyra + tualet
  Siperfaqje 80 m2...
 16. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 130 m² 58.000 Euro (Zona/Rruga : Kastriotet, prane ktheses Kamzes)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=516603&d=1531258290

  Zona/Rruga : Zona/Rruga : Kastriotet, prane ktheses Kamzes

  Shitet apartament cilesor dhe i mireorganizuar
  Me fushepamje...
 17. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 100 m² 130.000 Euro (Rruga e kavajes, prane bllokut te Ambasadave)

  https://youtu.be/F8jYq3MF56c
  Zona/Rruga : Rruga e kavajes, prane bllokut te Ambasadave

  Shitet
  3+1 + 2 ballkone + 1 tualet
  Tre dhoma gjumi ku njera me ballkon + dhome ndenje + me 2 ballkone +...
 18. Tirane, jap me qira Vile 3 Katshe 420 m² cmimi 1500 euro/muaj (Blloku Vilave Selite)

  Zona/Rruga : Blloku Vilave Selite

  Jepet me qira
  Vile shume e kendshme 3 kateshe me verande ne cdo kat
  e cila ndodhet mes gjelberimit me ambjente fantastike me hapsira dhe plot ndricim.

  Sip...
 19. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 101 m² 130.000 Euro (Mihal Duri)

  https://youtu.be/43pAFw5Bod0

  Zona/Rruga : Mihal Duri

  Shitet 3+1
  E pershtatur si 2+1

  Dy dhoma gjumi + ambjenti ndenjes + ambjenti guzhines me ishullin e gatimit + nje tualet me dritare +...
 20. Vile buze detit, 2 katshe, 160 m² + oborr 272 m² + pishine, 205.000 € (Plazh, Mali Robit, Golem, prane Mak Albania)

  https://youtu.be/8W66XDivirE

  Shitet Vile private 2 kateshe me Pishine

  Vila ndodhet e zhvilluar brenda fshatit Princcess International Qerret, tek Mali i Robit
  ne krah te ish Mak Albania
  dhe...
 21. Tirane, shes apartament 3+1 110 m² 55.000 Euro Fresku

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=691973&d=1581375034

  Zona: Fresku

  Shitet apartament 3+1

  Siperfaqja 110 m2.
  kati 2te
  Cmimi: 55.000 euro.
 22. Tirane, jepet me qera zyre Kati 8, 140 m² 500 Euro (Ministria e Jashtme)

  Zona/Rruga : Ministira e jashtme/Brryli

  Zyre me qera.
  Kati 8.
  Siperfaqja 140 m2.

  Ka: 2 ballkone, 2 banjo, 2 korridor, 4 ambiente.

  Cmimi: 500 Euro.
 23. Tirane, shes apartament 2+1,106 m², 85.000 Euro, Don Bosko.

  Zona/Rruga: Don Bosko

  Shitet apartament 2+1.
  Sip: 106 m2.
  2 ballkone dhe 2 tualete.
  Apartament i pa mobiluar.
  Orientimi: Jug lindor.
  Kati 5.
  Pallat 10-katesh, i ndertuar ne vitin 2003.
  Me...
 24. Tirane, shes Vile 3 Katshe 420 m² cmimi 400.000 euro (Blloku Vilave Selite)

  Zona/Rruga : Blloku Vilave Selite


  Vile fantastike ne shitje 3 kateshe me verande ne cdo kat
  e cila ndodhet mes gjelberimit me ambjente te medha me hapsira dhe plot ndricim.

  Sip 420m2

  Me...
 25. Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 70 m² 40.000 Euro (Mali i Robit)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=684352&d=1579805071

  Zona/Rruga : Mali i Robit

  Shitet Apartament 1+1
  Siperfaqja 70 M2
  Kati 3-te, pallat 5 katesh me ashensor.

  Cmimi :...
 26. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 107 m² 205.000 Euro (Rruga Brigada e 8-te)

  Zona/Rruga : Rruga Brigada e 8-te


  Shitet Apartament 2+1

  Siperfaqja 107 M2 me hipoteke/totale 117.
  Kati 5-te, orientimi jug/perendim.

  Cmimi : 205.000 Euro
 27. Rezervo apartamentin tėnd me mundėsi kreditimi deri nė 70%! KOMPLEKSI RESIDENCIAL “FIORI DI BOSCO”

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=682065&d=1579437247

  Zona/Rruga : Don Bosko

  KOMPLEKSI RESIDENCIAL “FIORI DI BOSCO”

  Sip 2+1 varijone nga 88-105m²
  Te gjitha apartamentet...
 28. Vilat dhe Apartamente nė Rezidencėn "Quiet Lake", Farke

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=682072&d=1579440490

  Zona/Rruga : Farke

  Liqeni i Qetė njė nga rezidenciat private me ekskluzive nė Shqipėri,
  me 16 vila dhe 16 apartamente...
 29. Vile luksoze 2-kateshe, 450 m² (Prane TEG-ut, mbi Restorant "Natyra e Qete")

  https://youtu.be/Pj1w9xF3Yvw

  Zona/Rruga : Prane TEG-ut, mbi Restorant "Natyra e Qete"

  Shitet Vile Luksoze 2-kateshe
  me vendodhje ne nje zone te qete, te gjlebruar dhe me privatesi maksimale....
 30. Jepet me qira 3+1+BLK Kati 6, 145 m² 800 Euro (A.Z Cajupi)

  https://youtu.be/ZB7Ysud95mY

  Zona/Rruga : A.Z Cajupi

  Jepet me qira
  3 + 1 + ballkon + 2 banjo

  145 m2
  Kati 6-te (i parafundit)
  Orientimi Jug-Lindje-Perendim
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 89
Faqja 1 nga 3 1 2 3