kėrko:

Type: Posts; User: ARIETIS Shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Koha te ndryshoni te ardhurat !

  Kerkohen operator/e per gjuhet : Gjermanisht, Spanjisht, Italisht

  Ajo cka ofrojme eshte :

  -Pagese teper e kenaqshme.(70.000 AL + Bonuse)
  -Bonuset me te larta ne treg.
  -Fundjava pushim.
  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune Operator/e per gjuhen Spanjolle ,Italiane

  Dini GJERMANISHT DHE SPANJISHT ?
  Nxitoni, Cta Group eshte i interesuar te punesoje me ose pa eksperience njerez energjike dhe me deshire per te punuar.

  Ofrohen kushtet me te mira ne treg dhe...
 3. Tirane, ofroj vend pune Operator/e per gjuhen Gjermane 🇩🇪

  NXITONI
  VENDE TĖ LIRA PUNE CALL CENTER
  KERKOHEN OPERATOR/E PER GJUHEN GJERMANE 🇩🇪 DHE SPANJOLLE 🇪🇸
  OFROHEN

  💵 Pagesa dhe bonuse tė larta.(70.000 AL +Superbonuse)
  👔Rritje profesionalisht....
 4. Tirane, kerkohet Telemarketing Spanjisht / Gjermanisht

  DESHIRONI NJE PUNE DHE NUK PO GJENI DOT

  EJANI BASHKOHUNI NE KOMPANINE ME TE MADHE NE FUSHEN E CALL CENTER.

  KERKOHEN OPERATORE NE GJUHEN SPANJOLLE ose GJERMANE.

  Kontrata te rregullta pune ....
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4