krko:

Type: Posts; User: Ales.Q; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 86 m 140.000 Euro (Rruga e Barikadave)

  Zona/Rruga : Rruga e Barikadave

  Shitet apartament ne nje nga komplekset me te mire tek Rruga e Barikadave ! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te pozicionuar ne nje orjentim te tille qe eshte i...
 2. Tirane, shes biznes Kati 1, 87 m 4.000 Euro

  Shitet biznesi parukeri/estetike/masazheri ne Astir prane bar Oslos.Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Shume i pershtatshem per kete sherbim pasi zona ka kerkese te larte ne kete sektor....
 3. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 167 m 501.000 Euro (Teodor Keko)

  Zona/Rruga : Teodor Keko

  Shitet ambjent per biznes tek Astiri , Rruga Teodor Kekotek dy rrethrrotullimet perballe karburant Kastratit.Organizohet ne dy ambjente me hapsira te bollshme, nje...
 4. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 167 m 1.500 Euro (Teodor Keko)

  Zona/Rruga : Teodor Keko


  Jepet me qera ambjent per biznes tek Astiri , Rruga Teodor Kekotek dy rrethrrotullimet perballe karburant Kastratit.Organizohet ne dy ambjente me hapsira te...
 5. Tirane, shes toke 20.000 m 500.000

  Toke per shitje me nje siperfaqe trualli 20000 m2 ne Vore me mim okazion prej 25 euro/m2 ne cash dhe 30euro/m2 klering. Trualli ndodhet prane rruges kryesore. Kjo prone eshte e pershtatshme per...
 6. Durres, shes truall ne bregdet 1.500 m 100.000 Euro

  Shitet toke ne Kepin e Rodinit prane Gjirit te Lalesit.Ka mundesi shume te mira per lidhjen e ujit dhe dritave pasi afer tokess kalojne tubacionet perkatese. Eshte nje mudesi e mire investimi....
 7. Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 87 m 500 Euro

  Jepet me qera ambjent komercial parukeri/estetike/masazheri ne Astir prane bar Oslos.Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Shume i pershtatshem per kete sherbim pasi zona ka kerkese te larte ne...
 8. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 7, 70 m 300 Euro

  Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar, Komuna e Parisit. Siperfaqja eshte 70m2.Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 7...
 9. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 1, 127 m 100.000 Euro

  Apartamenti ndodhet tek Kodra e Diellit, ne katin e pare te banimit.Siperfaqja e tij eshte 127m2. Organizohet ne nje sallon te bollshem me ambient gatimi, korridori qe ben shperndarjen ne tre dhomat...
 10. Tirane, shes Kati 0, 120 m 130.000 Euro (Rruga Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Rruga Myslym Shyri

  Lokali ndodhet ne rrugen Myslym Shyri nje nga zonat me levizshmeri me te larte ne Tirane. Siperfaqia e tij e brendshme eshte 55m2 dhe siperfaqia e jashtme eshte...
 11. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 70 m 300 Euro (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  JEPET ME QERA NJE SUPER APARTAMENT KOMOD NE ASTIR PRANE BAR OSLOS


  VENDNDODHJA
  o Astiri
  o Kati i 7-te
  o Ashensor ne ndertese
  o Pallat i ri
 12. Tirane, ndarje qeraje dyqan Kati 1, 190 m 200.000 Leke

  Jepet me qera lokal ne gjendje pune
  Xhiroja e tij eshte 30000-35000 Leke/dite
  Vendndodhja e tij eshte ne Astir prane bulevardit te Kasharit
  Siperfaqja e berndshme:100 m2
  Siperfaqja verande:94...
 13. Tirane, shes Kati 0, 190 m 330.000 Euro

  Shitet Lokal ne gjendje pune tek Astiri
  Aktualisht lokali eshte ne gjendje pune
  Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.
  Ndodhet na katin 0
  Xhiro ditore 30000-35000 Leke/dite...
 14. Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 2, 24 m 20.000 Euro (Rruga 5 Maji)

  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

  Shitet garsoniere me siperfaqe 24 m2 ne rrugen 5 Maji prane CONCORD CENTER.Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: 1 sallon,...
 15. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 52 m 41.000 Euro (Rruga 5 Maji)

  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 52m2 ne rrugen 5 Maji prane CONCORD CENTER.Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: 1...
 16. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 41 m 33.000 Euro (Rruga 5 Maji)

  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 41m2 ne rrugen 5 Maji prane CONCORD CENTER.Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: 1...
 17. Tirane, Shitet Apartament 4+1+A+BLK Kati 5, 300 m 320.000 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Shitet apartament 4+1+2 tek Rezidenca Kodra e Diellit. Apartamenti orientohet ne anen perendimore, vendosje qe i jep shume ndricim ne pjesen me te madhe te dites,...
 18. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 9, 87 m 350 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Apartament 1+1 per qera tek rruga e Kavajes prane kompleksit Delijorgji. I organizuar me soxhorno, nje dhome gjumi me krevat dopio, nje tualet dhe nje ballkon. Ne nje...
 19. Tirane, jap me qera Kati 0, 47 m 35.000 Leke (Teodor Keka)

  Zona/Rruga : Teodor Keka

  Jepet me qera parukeri,estetik, masazheri
  Ndodhet tek bar kafe artisti Astir
  Shfrytezohet per parukeri qener masazhesh estetik etj.
  Eshte e kompletuar me te gjitha...
 20. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 2, 170 m 800 Euro (Rruga e Kosovareve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovareve

  Jepet apartament 3+1 me qera tek Stadiumi Dinamo ne rrugen e Kosovareve ne nje pallat te ri,pese katesh, me ashensor i mobiluar plotesisht me nje arredim super...
 21. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 4, 170 m 1.500 Euro (Rruga e Kosovareve)

  Zona/Rruga : Rruga e Kosovareve

  Jepet me qera apartament 3+1 tek Stadiumi Dinamo ne rrugen e kosovareve me siperfaqe 170m2. Apartamenti eshte i ndare ne 3 dhoma gjumi 2 tualete, 2 ballkone dhe...
 22. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 139 m 115.000 Euro (rruga Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : rruga Gjergj Fishta

  Apartamenti ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re.Siperfaqia e apartamentit eshte 139m2 dhe ka nje hapsire te mjaftueshme...
 23. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m 350 Euro (Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Muhamet Gjollesha

  Apartamenti ndodhet tek 21dhjetori.
  o Kati i 2-te
  o Ashensor ne ndertese
  o Uje dhe drita 24 ore ne 7 dite te javes
  o Ka Akses te larte ne transport...
 24. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 55 m 27.000 Leke (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  -Apartamenti ndodhet tek rruga e Kavajes, prane kompleksit Delijorgji(Globe)
  -Zona ka levizshmeri te madhe me facilitete afer
  -Uje/drita 24 ore ne 7 dite te javes...
 25. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 80 m 500 Euro (Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Muhamet Gjollesha

  -Apartamenti ndodhet tek 21 Dhjetori ne rrugen Muhamet Gjollesha
  -Nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes
  -Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, 1...
 26. Tirane, shes Kati 0, 225 m 450.000 Euro (Bulevardi bajram Curri)

  Zona/Rruga : Bulevardi bajram Curri

  Lokali ndodhet ne bulevardin Bajram Curri ne gjendje pune gjithmon ne rritje.Siperfqia totale e tij eshte 225m2, me hipoteke. Zona ku ndodhet lokali ka nje...
 27. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 75 m 330 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Jepet me qera apartamenti 1+1 prane Kodres se Diellit ne Rrugen Xhon Kenedi.Apartamenti ka nje dhome ndenje/ ngrenie, koridor , nje dhome gjumi dhe nje banjo....
 28. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 110 m 1.000 Euro (Abdi Toptani)

  Zona/Rruga : Abdi Toptani

  Jepet me qera ambjent zyre ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes per biznes. Ambjenti ka nje hapesire prej 110 m2. Kati i pare banim, me pamje nga rruga kryesore,...
 29. Tirane, shes dyqan Kati 0, 54 m 4.000 Euro

  Shitet biznes Tabaco,rimbushje elektronike ,siguracine ,aksesore te ndryshem ,pije etj ,i menduar per tu shfrytezuar si biletari udhetimesh kati i 2 duke qene se dyqani eshte duplex .Dyqani eshte i...
 30. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 100 m 1.800 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Jepet me qera Apartament 3+1 per zyra tek kryqezimi i 21 Dhjetorit , ne katin e 1 banim . Apartamenti eshte me pamje nga rruga kryesore .Ka nje siperfaqe 100 m2 i...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 125
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4