Shiko Profilin: Navigo.al - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No Recent Activity
About Navigo.al
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
NAVIGO
Celular/Mobil:
+355695715029
Adresa:
Blv. Bajram Curri , Blloku Vasil Shanto
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Marketing
Specifikat/Specializimi:
Navigo.al ėshtė njė kompani e re marketingu e cila operon nė tėrė shqipėrinė,nėpėrmjet sistemit tė saj krijon njė urė lidhėse midis biznesit dhe konsumatorit ,duke i paraqitur njė pasyrė tė detajuar tė tijė ,nė tė cilėn pėrfshihen informacione pėr tė dhėnat bazė, kontaktet, vendodhja nėpėrmjet sistemit (GPS) , produktet shėrbime dhe oferta ,nė tė cilat ēdo biznes do ketė akses ti pėrditėsoj nė platformė nė kohė reale.

Navigo.al gjithashtu operon nė sistemin iOS (apple store) dhe Google play (android) si aplikacion, i cili ofrohet falas pėr ēdo konsumator dhe biznes i cili ėshtė i rregjistruar .
Navigo ju mundėson njė shtrirje mė tė gjerė drejt konsumatorėve tė rinj tė interesuar direkt pėr produktet ose shėrbimet qė ju ofroni.
Navigo mundėson tė ndryshoni mėnyrėn tuaj tė operimit nė treg duke e bėrė mė efikas kėrkimin dhe gjetjen e njė produkti ose shėrbimi tė ofruar .
Ne ju mundėsojmė qė me kosto minimale tė bėheni pjesė e platformės tonė duke ju ofruar tė arrini dhjetra mijėra klientė te rinj ēdo muaj.

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.navigo.al
Njoftime
4