Shiko Profilin: mimidurres - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About mimidurres
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Celular/Mobil:
+355 69 24 83849
Adresa:
L 16 Rr Koco Kazanxhi
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime
Specifikat/Specializimi:
Kerkoj Pun Kam mbaruar per Anglisht dhe Kam Master ne Sherbime sociale dhe komunitare
Kodi postal:
2000
Home Page
https://www.facebook.com/mimi.gjorgo
Njoftime
51