Shiko Profilin: V.D - www.njoftime.com
Tab Content
V.D's Activity
About Me
Tab Content
No Recent Activity
About V.D
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
pune artizanale
Celular/Mobil:
0697490688
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Artizanat
Specifikat/Specializimi:
Ne punen artizanale pasqyrohet talenti, dhuntia dhe frymezimi artistik i njerezve.Ajo ėshtė njė pjesė e trashėgimisė sė njerėzimit dhe asaj i duhet kushtuar njė rėndėsi e veēantė, ashtu siē i kushtohet rėndėsi monumenteve dhe trashėgimive kulturore.
KERKOHEN PERSONA QE DINE TE PUNOJNE ME MAKINE QEPESE , QENDISJE DHE GREP
PAGESA E KENAQSHME
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR TEL :0697490688
Kodi postal:
1000