Shiko Profilin: Duraj Law Firm - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Duraj Law Firm
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tirane - Durres - Elbasan
Emri i Subjektit:
Duraj Law Firm
Celular/Mobil:
+355 69 27 37 706
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime juridike
Specifikat/Specializimi:
Asistencė ligjore, pėrfaqėsim ligjore nė gjykatė dhe ēdo institucion publik ose privat, ndėrmjetėsim pėr zgjidhjen e konflikteve dhe mosmarrėveshjeve.

kartvizita

Edit Value

Web: www.durajlaw.com
E-mail: info@durajlaw.com
Fcb: DURAJ LAW FIRM
Cel: +355 69 27 37 706
Home Page
http://www.durajlaw.com
Njoftime
2