Shiko Profilin: V.Arizi - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About V.Arizi
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
+355692880435
Adresa:
Rr.Irfan Tomini Selite
Telefon:
+355692880435
Specifikat/Specializimi:
Inxhiner-Teknolog

kartvizita

Edit Value
Pershend. Quhem Ervis Harizi

Jam i interesuar per pune. Kam mbaruar studimet te
Fakulteti i Bio-Teknologjise Ushqimit, per Enologji.
Me sistemin 3 vjecar + 2vjet MSC per tekonolgji ushimore.
Aktualsiht vazhdoj studimet per master Ekonomi (Politika-Agreare).
Posedeoj gjuhen angleze te certifikuar, dhe greqisht.
Kam punuar rreth 3 muaj tek Birra Tirana.

Nr tel 0692880435
Njoftime
0