Shiko Profilin: Studio Ligjore TIVARI - www.njoftime.com
No Recent Activity
About Studio Ligjore TIVARI
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
Studio Ligjore TIVARI
Celular/Mobil:
+355684055889
Adresa:
L.2, Rruga "Sulejman Kadiu", Prane Gjykates Rrethit Gjyqsor Durres
Telefon:
+355675003101
Fax:
+35552227085
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime juridike
Specifikat/Specializimi:
Avokati, konsulence dhe ndihme ligjore ne fushen Civile, Penale, Administrative dhe Familjare.

Studio ligjore e specializuar ne fshirjen e Dekretit te Debimit (Espulsit) per te gjithe zonen Shengen.

Pergatitje e kerkesave dhe kontratave te ndryshme. Perkthime te licensuara ligjore ne 15 gjuhe te huaja.
Kodi postal:
2001
NIPT:
L21305507U
Home Page
http://www.studioligjore.info
Njoftime
8