Shiko Profilin: HAPPY TOURS - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No Recent Activity
About HAPPY TOURS
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Happy Tours
Celular/Mobil:
+35542273087
Adresa:
Rruga Bardhok Biba
Telefon:
+35542273087
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Agjensi turistike udhetimi
Specifikat/Specializimi:
Happy Tours operon prej 13 vitesh si Tour Operator & Travel Agency dhe eshte nje nder kompanite me serioze ne tregun e industrise turistike shqiptare.
Ne ofrojme sherbime profesionale ne Incoming dhe Outgiong
Oferta tona jane nder me konkurueset ne tregun e turizmit dhe perfshijne paketa pushimesh,paketa udhetimesh,bileta avioni & trageti,buss charter etj.
Kodi postal:
1000
Home Page
http://www.happytours-al.com
Njoftime
10