Shiko Profilin: ''Vila Blu'' Holiday Budget Apartments - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
No Recent Activity
About ''Vila Blu'' Holiday Budget Apartments
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Kavaje
Celular/Mobil:
00355673122696 / 00355312
Adresa:
Fshati Karpen
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Hoteleri
Specifikat/Specializimi:
Vila Blu ėshtė njė oaz relaksimi larg zhurmave tė qytetit dhe dyndjes sė plazhit. Tek ne ju do tė gjeni qetėsinė, pastėrtinė e plazhit dhe natyrėn e bukur qė ofron fshati tipik dhe deti i kaltėr i Adriatikut

kartvizita

Edit Value
''Vila Blu'' Holiday Budget Apartments
Njoftime
0