Shiko Profilin: Alumil Albania - www.njoftime.com
Tab Content
No More Results
About Alumil Albania
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Alumil Albania Shpk
Celular/Mobil:
+355 68 20 70 901
Adresa:
Autostrada Tiranė-Durrės, km. 7
Telefon:
+355 48 240 230/1/2
Fax:
+355 48 240 234/5/6
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Alumil Aluminium
Prodhim alumini
Ekstrudim
Projektim
Fasada Alumini
Fasada tė vazhduara dhe Atriume
Shitje profile & aksesorė alumini
Panele tė Pėrbėrė (J-Bond)
Fletė Polikarbonati (Materiale Speciale Plastike)
Profile industriale alumini
Dyer tė brendshme dhe tė blinduara (Zen Doors)
Dyer Automatike
Ashensorė
Punė Publike
Projekte Olimpike
Pėrpunues - Tregtar
Konstruksione Speciale
Ndėrtesa Rezidenciale
Ndėrtesa Publike & Shėrbimi
Ndėrtesa Tregtare
Ndėrtesa Shėrbimesh
Zyra Postare
Ndarje pėr zyra
Komisariate Policie
Stacione Hekurudhore
Shkolla - Universitete
Vlerėsimet dhe Ēmimet Ndėrkombėtare
Dyer Automatike tė palosshme
Sistemet e ashensorėve
Shtrirja e Alumil
Programi kompjuterike Uw
Instalimi & Mirėmbajtja
Professional Buildings
Infrastructure Projects
Sistemet Supreme
Sistemet me hapje
Sistemet bazė
Sistemet e sigurisė
Sistemet me rrėshqitje
Produktet plotėsuese
Grila rrotative
Sitat e mizave
Mbrojtja nga drita diellore
Hijėzues
Veshjet e ndėrtesave
Sistemet e kangjellave
Sistemet e ndarjeve
Dyert me palosje
Sisteme pėr pragje nė dritare
Hijėzim kundėr diellit
Prodhim aksesorė
Ngjyrosje
Lyerje
Ekstrudim,
Shkrirje Alu
Kodi postal:
1051
NIPT:
J82104005P

kartvizita

Edit Value


ALUMIL-ALBANIA Shpk

Autostrada Tiranė – Durrės, km 7
T. +355 48 240 230/1/2
F. +355 48 240 234/5/6
E. info.al@alumil.com
www.alumil.al

Alumil Albania
Home Page
http://www.alumil.al
Njoftime
35