Shiko Profilin: A Bi Esse - www.njoftime.com
Tab Content
No More Results
About A Bi Esse
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
A BI ESSE
Celular/Mobil:
0694065800
Adresa:
Rr.28 Nentori Nr.73,Yrshek,Tirane
Telefon:
042407290/1
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti
Specifikat/Specializimi:
A BI ESSE qe nga viti 1995 eshte kompania lider ne furnizimin me shumice dhe pakice te materialit elektrik
NIPT:
J61818010A

kartvizita

Edit Value


A BI ESSE
Autostrada Tirane-Durres, km 6
Tel. : 04 2407 290/1
Cel. : 069 40 65 800

hr@abiesse.al | www.abiesse.al
Home Page
http://abiesse.al
Njoftime
46