Shiko Profilin: Univers Reklama - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Univers Reklama
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Shoqeria "Univers Reklama" shpk
Adresa:
Mbikalimi Rinas, Qaf kashar
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Marketing
Specifikat/Specializimi:
Kompania jonė ofron njė gamė tė gjerė shėrbimesh nė tregun shqiptar dhe rajonal. Univers Reklama ėshtė lider i padiskutueshėm pėr shėrbimet e mėposhtme:

Printime dixhitale
Printime Indoor
Printime nė adeziv
Printime nė letėr muri
Printime Outdoor
Billboard
City lights
Brandime
Printime direkte nė materiale tė ngurta
Veshje automjetesh
Prodhim reklame
Germa 3D
Reklama ndriēuese
Rekl

kartvizita

Edit Value