Shiko Profilin: SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi - www.njoftime.com
970 HP gjej prona nj
No More Results
About SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri
Adresa:
”Hermann Gmeiner”, nr.5, Sauk, Tirane, P.O.1524
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Shoqata/OJF
Specifikat/Specializimi:
Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politikedhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėtkanė humbur prindėrit, apo qė pėr arsye tė ndryshme nuk mund tė jetojnė meprindėrit e tyre.
SOS Fshatrat e Fėmijėvembėshtet gjithashtu fėmijėt dhe familjet nė nevojė pėrmes projekteve, qė synojnėzhvillimin e kapaciteteve tė kėtyre familjeve.
Puna nė SOS Fshatrat e FėmijėveShqipėri bazohet nė katėr principe: Nėna, Vėllezėr dhe Motra, Shtėpia, Fshati.

kartvizita

Edit Value


SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Zyra Nacionale,
Rruga: ”Qemal Stafa”, P.1, Ap.15, Tirane, P.O.1524.

info@soskd.org.al | www.soskd.org.al
Home Page
http://www.soskd.org.al
Njoftime
198