Shiko Profilin: GREEN PANEL - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No Recent Activity
About GREEN PANEL
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Greenpanel shpk
Celular/Mobil:
+355 69 20 62722
Adresa:
Rr. Industriale 27/1 Vore
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Gjendemi ne treg me zgjidhjet dhe produktet me te mira persa i perket ndertimit industrial dhe atij civil.

Produktet tona ofrojne cilesi, garanci dhe jetgjatesi.Gjetja e nje pergjigjeje inovative dhe funksionale per cdo nevoje; eshte kjo filozofia qe diferencon kompanine tone ne treg.GreenPanel eshte fokusuar ne kerkimin e zgjidhjeve me te pershtatshme duke nderlidhur dezajnin me karakteristikat e saj teknike.Dezajni i podukteve tona nuk eshte vetem frut i zgjedhjes se kushtezuar te prodhimit industrial ne mase, por eshte nje studim i cili duhet te perfshije funksionalitetin, prakticitetin, inovacionin dhe estetiken
Kodi postal:
1032
NIPT:
L81611045B
Home Page
http://www.greenpanel.al
Njoftime
2