Shiko Profilin: MIA ORGANIC Tirana - www.njoftime.com
No More Results
About MIA ORGANIC Tirana
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Mia Organic
Celular/Mobil:
+355672016919
Adresa:
Rruga Papa Gjon Pali II
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti
Specifikat/Specializimi:
Tregtimi dhe konsumimi I produkteve bio-organike, natyrale, tradicionale dhe lokale Shqiptare dhe Nderkombetare.Prodhim dhe perpunim qumeshti.
Kodi postal:
1001
NIPT:
L42214012D
Home Page
http://www.miaorganic.al
Njoftime
2