Shiko Profilin: Primafilm International - www.njoftime.com
No Recent Activity
About Primafilm International
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
Primafilm International
Celular/Mobil:
0692206082
Adresa:
Lagja 3, Pallati perballe Bashkise Durres
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Grafik/Dizajn
Specifikat/Specializimi:
PRIMAFILM ,eshte njė pėrmbajtje e krijimit dhe e teknologjise pėr sektoret e kinemasė , tė televizionit dhe tė komunikimit.
Kodi postal:
2001
Njoftime
5