Shiko Profilin: "Railing" shpk - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About "Railing" shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
"Railing" shpk
Celular/Mobil:
0682056356
Adresa:
Rruga: Teodor Keko
Telefon:
0682056356
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti me shumice
Specifikat/Specializimi:
tregetim me shumice dhe pakice, kangjella alumini, banak etj
NIPT:
L31518010N
Home Page
http://www.railingalumin.com
Njoftime
4