Kurse profesionale & Arsim

trajnime, kualifikime, seminare, bursa studimi, kurse shkollore dhe per gjuhe te huaja ...

Filters

Tirane
Gjetja e një pune sot është bërë mjaft e vështirë në qoftë se nuk disponon disa njohuri bazë të nevojshme. Ne në ITK ju ndihmojmë të plotësoheni...
Tirane
http://www.facebook.com/TaskBasedLanguageLearningAmericanSchool http://www.facebook.com/TaskBasedLanguageLearningAmericanSchool Mëso gjuhët e...
Tirane
Ofrojme kurse fizike per studente dhe nxenes te shkollave te mesme. Kam eksperience ne mesimdhenie 20 vite ne arsimin e mesem dhe ate universitar...
Tirane
Ofrojme kurse gjuhe ne anglisht, italisht, frengjisht, gjermanisht dhe shqip per te huajt. Mesimi mund te behet 60 ose 90 min, metoda bashkohore...
Tirane
Ofroj Kurse PRIVATE te Gjuhes ANGLEZE Jam mesuese me shume eksperience *Të Gjitha Nivelet dhe grupmoshat. *Kurse për Maturën Shtetërore *Kurs...
Tirane
Pershendetje! Ofrojme Kurse Anglishteje dhe Gjermanishteje ne grup dhe individuale. Grupi 2 deri ne 4 vete. Email; qendergjuhesh@yahoo.com
Tirane
Studio e Kontabilitetit D&V organizon trajnime me cmime promocionale me rastin e festave te fundvitit duke qene me prane studenteve te sapodimluar...
Fier
Kerkoj te punesohem si ndihmes kuzhinier ,,, jam i diplomuar me certifikate tek swisscontact. Kam experienc 2 mujore ne nje restorant peshku. E...
  • Locked
Tirane
QENDRA EUROPIANE E STUDIMIT ME EXPERIENCE 6-VJECARE NE MESIMDHENIE KA FILLUAR RREGJISTRIMET PER VITIN E RI SHKOLLOR...
Tirane
Ofrojme kurse fizike per studente dhe nxenes te shkollave te mesme. Kam eksperience ne mesimdhenie 20 vite ne arsimin e mesem dhe ate universitar...
Tirane
Per ata qe kane mbaruar Fakultetin Ekonomik dhe nuk kane pervojen e duhur ne pune ,per ata qe vazhdojne ende studimet si dhe ata qe duan te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Ofroj Kurse: Fizike, Matematike, Linze Tirane Punoj ne nje nga gjimnazet cilesore te Tiranes, e kualifikuar, garantoj cilësi, sukses...
Tirane
Ofrohet Kurse të GJUHËS RUSE për të gjitha nivelet dhe për të gjithë ata që duan të mësojnë dhe të studiojnë këtë gjuhe. *Metoda për të rritur...
Tirane
OFROJME KURSE FINANCA 5 11 SEANCA VETEM 6800 LEKE NE KURSE DO TE PERFITONI NJOHURITE E MEPOSHTME: 1)RREGJISTRIMIT DHE RAKORDIME MUJOR I TE...
  • Locked
Tirane
Qendra Europiane e Studimit ofron kurse profesinale per te gjithe ata qe duan te punojne ne Gjermani si Mjek,Infermier dhe ne profesione te tjera...
Tirane
Ofrojme kurse fizike per studente dhe nxenes te shkollave te mesme. Kam eksperience ne mesimdhenie 20 vite ne arsimin e mesem dhe ate universitar...
Tirane
Ofrojme kurse gjuhe ne anglisht, italisht, frengjisht, gjermanisht dhe shqip per te huajt. Mesimi mund te behet 60 ose 90 min, metoda bashkohore...
Tirane
Me rastin e 100 Vjetorit te Pavaresise qendra King's vjen me nje oferte speciale. Oferte per kurset e gjuhes Angleze ... Kurset ne grup Niveli...
Tirane
Ne qendren e kurseve "Sirius" zhvillohen kurse verore per gjuhet e huaja: - Italisht - Anglisht - Gjermanisht - Spanjisht - Greqisht Te gjithe...
Tirane
Ofrojme kurse fizike per studente dhe nxenes te shkollave te mesme. Kam eksperience ne mesimdhenie 20 vite ne arsimin e mesem dhe ate universitar...
Tirane
GEOS www.geos.al Ofron Kurse per Profesioniste dhe Studente te fushe se Inxhinierise ne ArcGIS dhe AutoCad MAP. VETEM 15,000 LEKE/PERSONI...
Tirane
Ofrojme kurse fizike per studente dhe nxenes te shkollave te mesme. Kam eksperience ne mesimdhenie 20 vite ne arsimin e mesem dhe ate universitar...
Tirane
Ofrojme kurse ne lenden e matematikes per nxenes te klasave te 9-ta dhe cdo klase ne gjimnaze . Pagesa do jete 800 leke ora ,e diskutueshme ...
Tirane
Me rastin e 100 Vjetorit te Pavaresise qendra King's vjen me nje oferte speciale. Oferte per kurset e gjuhes Angleze ... Kurset ne grup Niveli...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Njoftim Ofroj Kurse: Fizike, Matematike, Linze Tirane Punoj ne nje nga gjimnazet cilesore te Tiranes, e kualifikuar, garantoj cilësi, sukses...
Tirane
Ofrojme kurse fizike per studente dhe nxenes te shkollave te mesme. Kam eksperience ne mesimdhenie 20 vite. Kurset zhvillohen individualisht ose...
Tirane
Ofrojme kurse fizike per studente dhe nxenes te shkollave te mesme. Kam eksperience ne mesimdhenie 20 vite ne arsimin e mesem dhe universitar...
Tirane
Ofroj Kurse pregatitore per lendet e Kimise, Fizikes dhe tekonologji per nxenes te shkollave te mesme te pergjithshme. Jam e kontaktueshme ne...
Tirane
OFROHEN KURSE KIMIE E BIOLOGJIE PER SHKOLLAT 9 - VJECARE E GJIMNAZET PERGATITJE PER PROVIMIN E KLASAVE TE NENTA E TE MATURAVE...
Back
Top