Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Tirane
Firma Lilaj sh.p.k ofron sherbimin e portave automatike seksionale,private dhe industriale dhe te dyerve te brendshme dhe te jashtme.Elektromotor...
Fier
Subjekti yne me nje staf te pergatitur e me punonjese te kualifikuara te ish repartit te sixhadeve Fier me pervoje mbi 25 vjecare ofron te...
Tirane
Ju njoftojme se kemi nje kompani nga Honkongu e cila ofron prodhimet e saj ne fushen e ndricimit te diskotekave dhe ambienteve te tjera. Per cdo...
Tirane
Ofroj transportim mallrash te ndryshme shtepiake si mobilje , figorifera, soba, dhe lende ndertimi brenda Tiranes dhe nga Tirana ne...
Tirane
Zgjedhje profesionale Zgjedhja e bojes Tetralux Firma ’’ Tetralux ’’ sh.p.k me adrese Unaza e Re Tirane tregton me...
Maqedoni
Web Hosting + Web Design me nje cmim jo konkurues vetem 100 Euro... Per me shum info urdheroni www.pollogu.info
Tirane
Agjencia import-export "Albimpex" realizon ndermjetesime biznesi me firma prestigjoze te huaja, shitblerje produktesh, teknologjish, pajisjesh...
Tirane
Ofrojm koncerte polifonike e popullore jugu ne lokale serioze per klienta vendas dhe te huaj Kerkoj bashkpunim per koncerte brenda e jashte...
Berat
Firma "RIZAI" Sh.p.k me adres ish S.M.T e vjeter ne rrugen nazionale Lushnje-Berat ofron prodhim dhe perpunim hidrokarburesh(cisterna per...
Prishtine
Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se ka filluar me punë Qendra për Shërbime Ekonomike dhe Juridike "SMART Center". "SMART Center" është themeluar...
Tirane
Ofroj sherbime per dasma , ditelindje,e festa te ndryshme.Kam njohuri nga muzika popullore e ajo moderne .Zoteroj aparatura te teknologise se...
Tirane
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Studio ALBOX ju ofron paketa zgjidhje per dizenjimin &...
Tirane
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Ofrojme perkthime te materialeve te shkruara nga...
Kosove
lloji i njoftimit. : shpallje Shteti............: KS, Qyteti............: Gjilan Zyre Projektuese Antika -- Gjilan KOSOVË Kryejmë këto...
lloji i njoftimit. : njoftim Shteti............: CA, www.Dhurata.com eshte nje sherbim i cili i jep mundesine shqiptareve dhe kujto tjeter ne...
Tirane
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Me eksperience pune me shume se 5 vjecare ne fushen e gipsit...
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Durrës OFROJME SHERBIM TRANSPORTI TE BRENDSHEM DHE TE...
Tirane
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Ofrojme kangjella alumini, material importi i cilesise se larte...
Tirane
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë LINDAB ofron konstruksione metalike te importuar nga eksperienca...
Tirane
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Stop Diellit eshte nje firme me experience mbi 25 vjet ne...
NDËRTIM E MIRËMBAJTJE Pishina Pishina në një pjesë të kopshtit tuaj, pikërisht aty ku gjelbërimi reflektohet në ujin si pasqyrë, përbën jo...
Tirane
lloji i njoftimit. : njoftim Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë VERO MODA & ONLY ME NJE RRJET DYQANESH NE TE GJITHE EUROPEN...
Shqiperi
lloji i njoftimit. : njoftim Shteti............: AL, Qyteti............: Durrës Ne kete ndermarje tregetohen te gjitha tubat dhe rakorderite...
Tirane
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Klinika radiologjike Prof. Dr. Vangjush Golloshi imazherist...
Tirane
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Klinikë Dentare Toti & Gurakuqi ofron të gjitha shërbimet...
Tirane
lloji i njoftimit. : njoftim Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Njoftim! Bejme Perkthime 1. ANGLISHT - SHQIP 2. SHQIP -...
Tirane
lloji i njoftimit. : njoftim Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë OFROJME SHERBIME PER FITNESS, AEROBI, MASAZH, SAUNA DHE...
Tirane
Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Top Sport eshte nje kompani e krijuar ne janar 2001 me kapital 100% shqiptar, me drejtim...
Tirane
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Ofroj punime te ndryshme per te ndryshuar ambientet e...
Tirane
lloji i njoftimit. : ofroj Shteti............: AL, Qyteti............: Tiranë Bejme projekte dhe zbatojme gjithcka ka te beje me sistemet...
Back
Top