PDA

Trego pamjen e plotė tė : Libra & Muzikė & Filma


Seiten : 1 2 [3] 4 5 6

 1. Prishtine, "Tri studime mbi pavarsin e auditorit" botim 2007,
 2. Tirane, ofroj Filma DVD
 3. Tirane, Ofroj Tekste Kengesh dhe Kompozim Muzike
 4. Tirane, shes kenge karaoke 40.000 Leke
 5. Korce, shes LLAHUTA vegla muzikore
 6. Tirane, shes kenge karaoke te huaja dhe shqiptare sipas kerkeses
 7. Tirane, shes 1 DVD me 5 filma (me porosi) 300 Leke
 8. Tirane, shes liber "urgjencat mjekesore terapeutike" 1.200 Leke
 9. Shqiperi, ofroj Ofroj CD per te mesuar anglisht
 10. Tirane, kerkoj te blej librin: Mision i Pamundur 2.000 Leke
 11. Tirane, blej LIBRA Leke
 12. Tirane, ofroj Filma per PSP format 16:9 kualitet maksimal. 1 USD
 13. Tirane, oferte Filma 1080p FULLHD 2 USD
 14. Tirane, shes VRay 1.5: LA GUIDA COMPLETA 70 Euro
 15. Tirane, ofroj Kitarė elektrike "Jackson". 200 Euro
 16. Tirane, ofroj Anglisht, gjermanisht, italisht, spanjisht, frengjisht 50 Euro
 17. Tirane, shes Libra, lende te Fakultetit Ekonomik
 18. Tirane, shes 5 Libra te Proust ne anglisht (In Search of Lost time) 6.000 Euro
 19. Tirane, organo "CASIO" 2.000 Euro
 20. Lushnje, shes EFEKTE PER VIDEO MONTAZH
 21. Tirane, oferte Disk muzike origjinal relik i vitit 1990 12 Euro
 22. Elbasan, shes liber 200.000 Leke
 23. Tirane, kerkoj cd dhe metode per mesimin e gjuhes greke 2.000 Leke
 24. Tirane, shes Filma programe muzike lojra (pc , ps2 ,xbox 360) Euro
 25. Tirane, shes Pajisje per Lokale 500.000 Leke
 26. Prishtine, shes libra sportiv ne gjuhen shqipe
 27. Tirane, shes filma nostalgjik
 28. Tirane, shes HD Movies 720 & 1080p 2 Euro
 29. Tirane, shes fjalor italisht-shqip 1.000 Leke
 30. Tirane, okazion 5 LOJRA per PLAY STATION 3
 31. Tirane, blej Dua 2 bileta per te Reamonn
 32. Tirane, shes Lojra per PS3
 33. Vlore, shes Liber manual 1.000 Leke
 34. Tirane, kerkoj DVD 300 Leke
 35. Tirane, ofrohet UDHEZUES PRAKTIK PER MBAJTJEN E KONTABILITETIT
 36. Tirane, udhezues praktik mbi mbajtjen e kontabilitetit 800 Leke
 37. Prishtine, ne shitje libri me poezi i autores Edita Malazogu, me titull “Kurre mos u dorezo” 3 Euro
 38. Tirane, shes dy komplete fonie 180.000 Leke
 39. Tirane, oferte MP4 player 8GB ne formen e Ipod Nano,cmim surprize
 40. Tirane, oferte MP4 16 GB 1.8 inch ,30 Euro
 41. Tirane, shes Ipod Nano origjinal 8GB gjenerata 4t 70 Euro
 42. Tirane, shes Software - 250 Pyetjet qe behen ne nje Interviste Pune
 43. Tirane, shes Software - Mesoni Anglisht 500 Leke
 44. Tirane, Fjalor Gjermanisht Shqip -i Olimbi Vitos per 500 leke
 45. Tirane, shes Fjalor gjermanisht-shqip: Me rreth 45,000 fjale 2.500 Leke
 46. Tirane, shes Fjalor Gjermanisht Shqip - i Zef Simonit per 600 Leke
 47. Shqiperi, kerkoj cd metode per mesimin e gjuhen angleze 6.000 Leke
 48. Tirane, Ne qofte se muzika nuk i pergjigjet aspiratave tuaja....
 49. Tirane, shes Kenge karaoke shqip dhe te huaja. 50.000 Leke
 50. Peje, njoftim "Gjuha e ekonomisė"