PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ofroj kurse matematike dhe fizikebesnik fishta
06.10.2011, 21:24
Ofroj kurse ne lenden matematike dhe fizike per ciklin 9 vjecar dhe ate te mesem,per te gjitha nivelet.kam eksperjence te gjate mesimdhenie.Tirane e Re.

Cel. : 0692543175