PDA

Trego pamjen e plotė tė : AL, Tiranė, Alushi SH.P.K - Firme ndertimi me standarte bashkohore EuropianeALUSHI SH.P.K
24.08.2006, 14:16
Ne kemi nje firme ndertimi me standarte bashkohore europiane
te licensuar nga BE me licensen ISO 9001/2000...

Ne ofrojme keto sherbime:
1-Pllaka Mermeri
2-Beton
3-Pllaka per dysheme
4-Tavane te varura
5-Elektroshtepiake
6-Produkte Sanitare
7-Tubo
8-Qepena
9-Fasada
10-Kangjella
11-Dyer te blinduara
13-Dritare alumini
14-Ing.Ndertimi (Italian)
15-Arkitekt (Italian)

ose nese deshironi te ndertoni nje shtepi te gjithe nga fillimi
mund te na kontaktoni ne dhe me pas te bisedoni me arkitektin dhe ing.ndertimit dhe
kundrejt nje shume qe mund te bini dakort ne nje afat te caktuar ju jepen celsat ne dore...

Nese jeni te interesuar na kontaktoni ne nr e cel. +355682045123
ose na shkruani e-mail: alushi_spa@yahoo.it

If you are interested please contact us : Tel:+355682045123
or write e-mail : alushi_spa@yahoo.it

Tel. : +355682045123