PDA

Trego pamjen e plotė tė : jap me qera grasioner dhe apart 1+1 ne durres shkembi kavajes afer me magjistikunshkelqim ahmeti
21.04.2017, 13:19
kam grasioner dhe apartament 1+1 te shk kavajes afer magjistikut te regulluara ne menyre modernee jap dhe me qera vjetore dhe muajt e veres ka uj drita dhe e mobiluar sh mire.0682021790 shqiponja ahmeti flm.