PDA

Trego pamjen e plotė tė : Pajisje dhe aparatura mjekėsorePages : 1 2 3 [4]

 1. Tirane, shes pajisje radiologjie Paisje radiologjie endorale Soredex Minrey 2.500 Euro
 2. Shes Panorameks Dentar
 3. Tirane, shes pajisje radiologjie Grafi digitale 3D scaner Panoramex Dentare 25.000 Euro
 4. Tirane, shes pajisje radiologjie Shitet grafi dentare 25.000 Euro
 5. Berat, MAKINERI OKSIGJENI 80.000 Leke
 6. Tirane, shes pajisje mjekesore ECHO OBSTETRIKE-GJINEKLOGKE-GJIRI-ABDOMENI 3.000 Euro
 7. Pogradec, shes pajisje mjekesore Shitet Eko, Ultrasound GE Logiq 3 Pro BT 05 3.500 Euro
 8. Fier, shes pajisje dentare Autoklav 18 litra kominox italiane 600 Euro
 9. Tirane, shes karroce invalidi e ardhur nga gjemania e pa perdorur. 200 euro.
 10. Tirane, shes karroce invalidi Karrige Elektrike per Invalid 900 Euro
 11. Tirane, shes pajisje mjekesore 2800 Lek
 12. Tirane, shiten Unit dentar Anthos Kisar & Anthos A5, Aparat grafie murale Gendex, Aspirator dhe kompresor
 13. Tirane, shes pajisje mjekesore Centrifug 1.200 Euro
 14. Tirane, shes pajisje laser Laser Alexandrite & Air Cooling Machine 21.000 Euro
 15. Tirane, shes pajisje mjekesore CO2 laser therapy machine 10.000 Euro
 16. Tirane, shes pajisje mjekesore Krevat terapeutik Nuga Best 1.700 Euro
 17. Tirane, Kryejme Sherbime Riparimi per pajisje mjeksore si dhe ato industriale
 18. Tirane, shes Krevat lindje ose vizite 350 Euro
 19. Tirane, Shiten Panoramex / Ortopan NEWTOM GO 2D 12.500 Euro
 20. Tirane, shes pajisje dentare 170.000 Leke
 21. Tirane, shes aparat tensioni marka Omron 4000 lek
 22. Tirane, shes pajisje mjekesore Mbėshtetėse gjuri me stabilizues 12.000 Leke
 23. Elbasan, shes pajisje mjekesore Shitet Produkt per Dobesim! 580 Euro
 24. Elbasan, shes pajisje mjekesore Shitet Masazhues Me Gure Tormaniumi 580 Euro
 25. Elbasan, shes pajisje masazhi Shitet Produkt per Shqetesimet Muskulare 580 Euro
 26. Tirane, shes Panoramex orthopantomograph 10 dhe grafi dentare kodak 2200, cmimi i diskutueshem
 27. Tirane, shes aparat grafie 3 Dimensional 20.000 Euro (Rruga e Bogdaneve)
 28. Tirane, Shes dy pompa gjiri elektrike te Philips Avent 22.000 Leke
 29. Tirane, shes 12.000 Leke
 30. Tirane, shes pajisje mjekesore APARAT OKSIGJENI+ AEROSOL, ELEKTRONIK, 1.300 Euro
 31. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparat foles pas nderhyrjes kirurgjikale ne laring I RI 400 Euro
 32. Tirane, shes pajisje dentare Poltron Dentar 260.000 Leke
 33. Tirane, Shes Aparatura per Sallon Bukurie, SPA, Klinike Mjekesore, Qender Estetike 9.900 Euro
 34. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate Oksigjeni
 35. Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate aerozoli
 36. Tirane, shes krevat Krevat vizite gjinekologjike 300 Euro
 37. Tirane, shes krevat Krevat vizite 300
 38. Tirane, shes pajisje mjekesore Minividas 2.800 Euro
 39. Tirane, Okazion! SHES POLTRON DENTAR BASHKE ME PAJISJET DENTARE 2000 Euro i Diskutueshėm