PDA

Trego pamjen e plotė tė : Biznese & ShėrbimePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81

 1. Vlore, - Deklarime online
 2. Vlore, - SHERBIME FINANCIARE
 3. Durres, Ofrohen sherbime konsulence per prokurime publike
 4. Tirane, Ofrohet licence per projeke elektrike civile dhe industriale.
 5. Tirane, ofrojme punime te ndryshme ne graphic design
 6. Paisje Inoksi per Bar Restorant guzhina banak frigorifer etj
 7. Tirane, - rikonstruksione,sistem kapot,punime gipsi,punime mermeri etj
 8. Durres, - Kabina, transformatore dhe paisje elektrike
 9. Tirane, - Aksesore.al ofron aksesore te ndryshem per telefona
 10. Tirane, ofrohet License Ing. elektrik
 11. Tirane, - Ekspert Privat Zjarrfikės
 12. Tirane, - Studio Projektimi dhe Vleresim i Pasurive te Paluajtshme
 13. Tirane, - Punime mirembajtje me apartment
 14. Shqiperi, ofrohet Marketing Consultant Freelance
 15. Maksimizim i interesave financiare
 16. Tirane, Kryejmė punime & instalime elektrike
 17. Durres, ofrohen Sherbime per deklarimet online (tatime burim, sigurime)
 18. Durres, - Stampim Flamujsh
 19. Shqiperi, ofrohet sherbime Gjeneratori, Stabilizator, Ups
 20. Tirane, - Prokurime Publike - Konsulencė
 21. Tirane, - Okazion Klinike Dentare
 22. Tirane, ofrohet sherbimi tatoo me fije nga Phibrows Artist
 23. Mandati per call center
 24. Tirane, Sherbime pas Shkolle
 25. Durres, ofroj pajisje Kompjutera, Laptop, Ekrane, Network, Servis i Specializuar Leke
 26. Durres, - Amballazhe, Paketim kuti
 27. Durres, - Amballazhe, Kuti te personalizuara, Kuti per kepuce
 28. Durres, - Amballazhe, Kuti te personalizuara
 29. Durres, - KONSULENCE NE FUSHEN E AKCIZAVE
 30. Durres, - Amballazhe, Kuti te personalizuara
 31. Shqiperi, Ofrojm muzike live, piano bar ,wedding event & saxobeat-dj summer 2018
 32. Karrige me qera, tavolina me qera, Karrige Tiffany / Chiavari, e Bardhe, Gold
 33. Dasma ne natyre, dekore dasmash - Dita Perfekte Event Planner
 34. Tirane, oferte Karrige Chiavari Model Wedding
 35. Tirane, - Paisje karrige tavolina me Qera
 36. Ofrojme Lyerje shtepise, pallatesh dhe biznesesh
 37. Tirane - Sherbime Elektrike
 38. Tirane, - Ambient Biznesi
 39. Tirane, Ofrojme perkthime te materialeve nga Anglishtja si dhe punime te diplomave dhe detyrave te kursit
 40. - Pėrkthime zyrtare tė licensuara tė Gjuhės Spanjolle
 41. Tirane, - Lista callcenter
 42. Tirane, Ofroj sherbimin si elektricist i certifikuar me nje eksperienc 20 vjecare
 43. Tirane, - Bojaxhi
 44. Tirane, - KEDA34 Ofron materjale HIDRAULIKE-ELEKTRIKE-NDERTIMI
 45. Tirane, ofrohet License Mbikqyrje Kolaudim
 46. Sherbime Kontabiliteti,Fiskale dhe Konsulence per biznese
 47. Tirane, Ofrojme sherbime Finance/Kontabiliteti
 48. Tirane, - Klinike dentare
 49. Tirane, - Vitrine frigoriferike italiane
 50. Tirane, - Fuga sizmike