• Tirane, - Faqe dhe Aplikacione Internet me porosi!

Better Websites, Better Business!

Ndërtojmë Faqe dhe Aplikacione Internet me porosi, ndërtuar në përputhje me kërkesat tuaja të veçanta. Faqe Interneti super profesionale të kombinuara me dizajn tërheqës, plot me funksionalitete dhe mjete të fuqishme menaxhimi. Gjithashtu ndërtojmë Portale Web të avancuara për kompani duke shfrytëzuar potencialin e plotë të teknologjive të fundit. Sigurojmë zhvillim të faqeve dhe të sistemit të tyre të administrimit të bazuar në teknologjitë më të fundit të industrisë.

Paketa 1:
(duke filluar nga 199 Euro) është paketa bazë. Qëllimi i saj është t’u vijë në ndihmë klientëve të cilët duan diçka të shpejtë dhe me pak shpenzime, por gjithmonë mjaft profesionale dhe bashkëkohore.

Paketa 2:
(duke filluar nga 299 Euro) është paketa më fleksibël. Kjo paketë është mjaft e mirë për klientë të cilët e njohin internetin dhe e vlerësojnë faqen e internetit si një mundësi të shkëlqyer prezantimi dhe reklamimi.

Paketa 3:
(duke filluar nga 499 Euro) është paketa profesionale. Kjo paketë ofron shërbimet më të reja dhe bashkëkohore, faqe dhe portale web komplekse dhe mjaft profesionale për individë dhe biznese.


Cel. : 069 51 84660
 


Contact WhatsApp
Back
Top