PDA

Trego pamjen e plotė tė : Kerkesa - per blerje, marrje me qera, nderrimPages : 1 2 3 4 5 [6]

 1. Tirane, ndarje qeraje me vajze apartament 2+1 Kati 2,
 2. Sarandė, ndėrroj Apartament 1+1, me apartament nė Tiranė
 3. Tirane,kerkojme - objekte me qera
 4. Blejme/ shesim/ marrim me qira apartamente,
 5. Kerkoj Apartament per blerje deri ne 60 mij euro ne zonen e Vasil Shantos.
 6. Tirane, ftese per oferte Objekt Banimi
 7. Vlore, blej Garsonier (Lungomare)
 8. Tirane... Shes ....nderroj 1000 m2 toke
 9. Tirane, marr me qera apartament
 10. Durres, Nderroj Toke (Mali i Robit)
 11. Kembim/nderrim
 12. Tirane, nderroj Apartament (Zogu i zi)
 13. Tirane, marr me qera Kerkoj Garsoniere ose 1+1 me qera
 14. Tirane, shes lokal (Lloto-Bar-Kafe) (Rr. Bardhok Biba pas 15 kateshit)
 15. Si mund te prodhoj ne pak minuta, video optimale, nga pjese video / foto, direkt nga telefoni
 16. Tirane, shes, nderroj siperfaqe te ndryshme ne pozicione te ndyshme toke ne zonen yzberisht 1
 17. Kėrkoj apartament me qira, kudo nė Tiranė
 18. Blejme Apartamente dhe Makina
 19. OKAZION!!! Kembehen Toka ne Bregdet me Apartament
 20. Tirane, Blejme Apartamente me cmim okazion
 21. Tirane, Kerkoj Magazine ne Autostrade
 22. Tirane, Kerkoj kolege te ndaj qirane Estetik, parukeri
 23. Tirane, ndarje qeraje ambjent biznesi Kati 1, 20 m² 300 Euro (Ibrahim Rugova)
 24. Vlore, ofroj Apartament/e ne Vlore ne kembim me nje ne Tirane (VLore)
 25. Kerkese per marrje me qera Ambjent pėr zyra dhe magazinė. (Tiranė)
 26. Tirane, kerkoj ambjent per kopesht
 27. Tirane, Kerkohet magazine Kati 0, 1.000 m²
 28. Pogradec, nderroj toke 700m2
 29. Tirane, blej Laptop
 30. Kerkoj te blej garazh tek unaza e re afer dy rotondove, karburant kastrati
 31. Blej Apartamente ne Tirane
 32. Tirane, kerkoj Ambjent Biznesi (21 dhjetori)
 33. Tirane...Jepet me qera 800 m Toke dhe 50 m2 Ndertesč . , (Peze e Vogel )......
 34. Kerkohen apartamente me qira afatshkurter dhe afatgjate, garsonier, 1+1, 2+1, 3+1, vile..
 35. Tirane, nderroj trruall osé shitet 2200m2 Cmimi 220€ m2