PDA

Trego pamjen e plotė tė : Makina & AutoveturaPages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81

 1. Tirane, shes makine Volkswagen Passat Viti 2003, 3.000 Euro
 2. Tirane, shes xhip Mercedes-Benz Viti 2004
 3. Tirane, shes xhip Land Rover LAND ROVER DISCOVERY HSE Viti 2005
 4. Durres, shes makine Peugeot 5008 Viti 2011, 8.200 Euro
 5. Tirane, shes makine Volkswagen VW SURAN SURAN 1,6; VW TOURAN 1,4 L TSI dhe VW POLO 1.4
 6. shes makine Mercedes-Benz E Klas 220 BLUEEFICENCY Viti 2011
 7. Tirane, shes makine Kia Magentis Viti 2007, 5.200 Euro
 8. Durres, shes oldtimer Hummer Jinma 200 Viti 2010, 3.000 Euro
 9. Tirane, shes makine Mercedes-Benz C220 Viti 2013, 17190 Euro
 10. Tirane, shes makine Volkswagen Golf 5 Viti 2004, 4.500 Euro i diskutueshem
 11. Tirane, shes xhip Toyota TOYOTA RAV4 Viti 2007, 7.000 Euro
 12. Tirane, shes makine Volkswagen Viti 2005, 5.200 Euro
 13. Tirane, shes makine Volkswagen Touran Viti 2005, 5500 Euro
 14. Elbasan, shes makine Mercedes-Benz A Class Viti 1999, 1.400 Euro
 15. Tirane, shes makine Volkswagen Polo 2004 - 2000 Euro
 16. Tirane, shes makine karavan Ford TRANZIT CONEKT Viti 2011, 4.500 Euro
 17. Tirane, OKAZION!!! Ford Focus, 6.500 Euro
 18. Tirane, shes makine Ford Mustang Viti 1999, 10.000 Euro
 19. Lushnje, shes 280.000 Leke
 20. shes PLUG 3 VESH PIETRO MORO 2.300 Euro
 21. Tirane, shes SPERKATESE 400 L TOSELLO E VARUR DHE ME KRAH 2.600 Euro
 22. Tirane, shes makine Nissan Nissan micra, 1.3 motor, manuale, Viti 2003, 1400 Euro
 23. Tirane, shes makine Fiat 500 Viti 2011, 6.000 Euro
 24. Tirane, shes makine Peugeot 307 Viti 2005, 1900 Euro
 25. Tirane, shes makine Seat ibiza Viti 2006, 3.100 Euro
 26. Tirane, shes xhip Land Rover Range Rover Vogue Tdv8 Viti 2010, 2.000.000 Leke
 27. Korce, shes makine Fiat Punto Viti 2010, 3.600 Euro
 28. Shqiperi, shes/nderroj Volkswagen Touareg R Line Viti 2009, 12.900 Euro
 29. Tirane, shes makine karavan Volkswagen Golf Viti 2007, 44.000 Euro
 30. Tirane, shes makine Lancia Delta Viti 2009, 5.200 Euro
 31. Durres, shes makine Volkswagen Touran Viti 2006, 4.800 Euro
 32. Tirane, shes makine Volkswagen Touran Viti 2008, 6.700 Euro
 33. Fier, shes xhip Daihatsu Terios Viti 2003, 3.500 Euro
 34. Tirane, shes makine smart for two Viti 2005, 2.100 Euro
 35. Shqiperi, shes makine BMW Viti 2005, 5.700 Euro
 36. Tirane, shes makine Mercedes-Benz C class Viti 2000, 3.600 Euro
 37. Tirane, shes makine Fiat Punto Viti 1997, 90.000 Leke
 38. Tirane, shes makine Fiat Punto Viti 1997, 90.000 Leke
 39. Kucove, shes makine Ford fiesta Viti 2005, 3.000 Euro
 40. Tirane, shes makine Mercedes-Benz C220 Viti 2015, 30.000 Euro
 41. Tirane, shes makine Ford Focus Viti 1999, 2.100 Euro
 42. Tirane, shes makine Mercedes-Benz CLS 320 Viti 2007, 9.000 Euro
 43. Vlore, shes makine Opel corsa Viti 2010,
 44. Kruje, shes xhip Opel Opel Antara Viti 2008, 5.500 Euro
 45. Durres, shes makine Chrysler Sebring 2.0 Viti 2007, 3.400 Euro
 46. Citroen C3-Nafte (1.4d) - 2007- 68.000 Km Me liber - 3800€
 47. Tirane, shes kabriolet Mercedes-Benz Benz 1929 8.999 Euro
 48. Durres, shes makine Volkswagen Touran Viti 2006, 4.400 Euro
 49. Tirane, shes makine Land Rover Freelander Viti 2000, 1.700 Euro
 50. Tirane, shes makine Land Rover Freelander Viti 2000, 1.700 Euro