PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tė ndryshmePages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

 1. Tirane, shes Makine qepese, tegel dysh me thurje 80.000 leke
 2. Tirane, shes Makine qepese syzator me 5 fije 50.000 Leke
 3. Tirane, shes Piste vrapimi 250 Euro
 4. Shqiperi, shes Kaldaje me gaz 650 Euro
 5. Mirdite, shes trangj qe pret hekur deri 32-sh 2.000 Euro
 6. Tirane, oferte Ēarēafė pėr Hotele 2.100 Leke
 7. Bombul gazi 40 litroshe 2.700 Leke
 8. Vlore, shes Tavolina dhe karrige per bar restorant
 9. Tirane, shes Fustan masa 10 dhe 12 cmimi 45 usd i diskutuar
 10. Tirane, shes Fustan sjelle nga USA masa 6 cmimi 58.5 usd
 11. Tirane, shes Fustan masa 10 sjelle nga usa 50 usd i diskutuar
 12. Tirane, shes Fustan Adriana Papell masa 8 cmimi 54usd i diskutuar
 13. Tirane, shes Fustan masa 14P cmimi 4500 lek i diskutuar
 14. Tirane, shes Fustan TAHARI masa 4 dhe 14 cmimi 3800 lek i diskutuar 3.420 Leke
 15. kerkohet lista/ databaze per call center shqip
 16. Tirane, shes Fustane nga usa masa 6 cmimi 4.410 Leke
 17. Tirane, shes Fustane Okazion,masa 16 cmimi 4.000 Leke
 18. Tirane, shes Fustane nga usa, masa 8P, cmimi 4000 lek
 19. Tirane, shes Fustane masa 6, cmimi 7650 Leke
 20. Tirane, shes Qen Pastor Belg femer i zi (3 muajsh) 100 Euro
 21. Tirane, shes Kepuce Meshkujsh Lekure Nr 44. (Lee Cooper) 29
 22. Sarande, shes Makine shkrimi 300 Euro
 23. Tepelene, shes Piste Vrapimi " TechnoGym" 150.000
 24. TiraneTirane, shes Paisje per restorant piceri 6.000 Euro i diskutushem.
 25. Tirane, shes Dyqan
 26. Tirane, shes Elektropompa TIPI JS 128 - 4 Q = 288 m³ (96 l/sek)
 27. Tirane, - Elektropompa TIPI JS 116 Q = 288 m³ (96 l/sek)
 28. Tirane, - Elektropompa TIPI 150 D - 30 ( ME 6 ELIKA) 600.000 LEKE
 29. Tirane, - Elektropompa TIPI : FS - 150 - 35
 30. Tirane, shes Biciklete 27 yll shume e forte 2.500 Leke
 31. Tirane, shes Polesterol Bukpeshku 10.000 Leke
 32. Tirane, shes BANAK AKULLORE ME VENTILIM
 33. shes SOBE ME KORENT
 34. shes FRITEZE (me kullim)
 35. shes VITRINE PASTICERIE
 36. Tirane, shes Kelysh Maltese Toy - Superzooitalia
 37. Tirane, shes Barboncino Red Toy - Superzooitalia
 38. Tirane, shes Qenush Barboncino i bardhe - Superzooitalia
 39. Tirane, shes Qenush Chow Chow - Superzooitalia
 40. Tirane, shes Kelysh Chihuahua - Superzooitalia
 41. Tirane, shes Kelysh Mops - Superzooitalia
 42. Tirane, shes Kelysh Shiba Inu - Superzooitalia
 43. Tirane, shes Kelysh rrace Akita Inu - Superzooitalia
 44. Tirane, shes Bulldog Francez (Bouledogue) - Superzooitalia 600 Euro
 45. Kavaje, shes Qen i bardhe 1 vjec me letra 200 Euro
 46. Shqiperi, kerkohet Lojtarė pėr Clash Royale
 47. Tirane, shes Makine shtypi Offset 6.000 Euro
 48. Tirane, shes Lojra xbox
 49. Tirane, shes BANAK AKULLORE
 50. shes PAISJE PER PASTICERI - GELATERI