PDA

Trego pamjen e plotė tė : BiznesiPages : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16

 1. Shqiperi Ftese per bashkpunim - Trading Forex
 2. Tirane, shes Garazh 22.000 Euro
 3. Tirane, shes Banak per Bare - 50.000 Leke
 4. Tirane, shes Shitet biznes parukerie 2.300 Euro
 5. Tirane, jap me qera Dyqan 3.000 Leke
 6. Vlore, shes MATERIALE NDERTIMI 15.000 Euro
 7. Tirane, shes SHES MAKINERI KARTOPICETE 13.500 Euro
 8. Tirane, kerkoj kerkoj apartament me klering marrim persiper punimet me sipermarrje GRAFIATO ME KOVA
 9. Tirane, shes biznes parukeri 5,000 Euro (Rruga "Bilal Sina", prane Kopshtit Zoologjik)
 10. Tirane, okazion Shitet Biznes (Porcelan i certifikuar)
 11. Tirane, Shitet biznesi dyqan me rroba te perdoura .
 12. Tirane, shes Karrige per Bar
 13. Tirane, shes Paisje Zgare - mbyllje aktiviteti zgara korcare (Kombinat)
 14. Tirane, okazion Biznes me veshje Feel British Shop 400.000 Leke
 15. Tirane, shes Pasticeri byrektore
 16. Shkoder, shes Paisje Lokali I Puffi Bar
 17. Tirane, shes BIO STYLE 25.000 Euro
 18. Tirane, shes Biznesi - Dyqan me Firma Londineze 15.000 Euro
 19. Tirane, shes Biznes
 20. Tirane, shes Butik vetem per femra 3.000 Euro
 21. Shqiperi, shes Lucidatoro Comandulli mermer granit 13.000 Euro
 22. Shqiperi, shes Pantograf INCIMAR modeli 800 6.000 Euro
 23. Shqiperi, shes Lucidatrice lastre automatike MINALI 7.000 Euro
 24. Tirane, shes biznesin parukeri 8.000 Euro (rruga asdreni)
 25. Tirane, OKAZION Shitet Call Center 10.000 Euro
 26. Tirane, shes biznesin furre buke me klientel Kati 1, 100 m² 30.000 Euro (Per selite)
 27. Tirane, shes Klinike Dentare 2.500.000 Leke
 28. Tirane, njoftim partner bisnesi per zgjerim aktiviteti.
 29. Kavaje, jap me qera Dyqan 180 Euro
 30. Tirane, Shes biznesin ''barber shop''unaze 4.800 Euro
 31. Tirane, shes FARMACI 12.000 Euro
 32. Shqiperi, okazion Shiten 2 biznese te ndodhura buze rruges Bardhyl ne Tirane. 10.500.000 Leke
 33. okazion Shitet Biznesi Buttik per F/M ne rrugen Bardhyl ne tirane 850.000 Leke
 34. okazion Shitet Biznesi Servis&dyqan cel ne rrugen Bardhyl ne tirane 9.500.000
 35. Tirane, jap me qera ambient per zyre 800 Euro
 36. Tirane, shes shes karrike per bar kafe 1.000 Euro
 37. Tirane, shes shes frigorifera per bar kafe 0695268687 1.000 Euro
 38. Projektim dhe mobilim cilesor dhe ekonomik
 39. Tirane, jap me qera Dyqan
 40. Tirane, ofroj Jepet me qera License per Farmaci ose Depo Farmaceutike 22.000 Leke
 41. Korce, shes LINJE PERPUNIMI PECIKLLAS ME VAKUM 80.000 Euro
 42. Korce, shes LINJE PRODHIMI PER PLLAKA DEKORATIVE QERAMIKE DHE PORCELANI 200.000 Euro
 43. Tirane. Shitet Biznesi Market (malli+ paisjet) 12.500 Euro
 44. Tirane, - Kėrkoj njė investitor (partner nė biznes)
 45. Tirane, shes BIZNES, Vendndodhja (Myslym Shyri) Kati 2, 52 m² Cmimi 500.000 Leke
 46. Tirane, shes Parukeri & Estetik Kati 1, (Unaza e re)
 47. Tirane, shitet aktivitet Farmaci. 14.000 Euro
 48. Tirane, SHITET biznesi AUTOSHKOLLE (Rr. e Kavajes)
 49. Tirane, shes Shiten sensore dhe paisje alarmi
 50. Tirane, Okazion Shitje aktiviteti pastrim kimik