• Yzberisht, qera apartament 2+1+2 BLK+ 2WC Kati 1 banim / SHITET 150 000 eur

Cmimi Euro
450
Zona/Rruga : Yzberish , rruga 3 Dëshmoret

Jap me Qira: apartament me sipërfaqe 119 m2 në katin e dytë të një ndërtimi të viteve të fundit, me ashensor, me 3 dhoma të përbëra nga: Dhoma e ndenjjes (me ballkon), 1 dhomë gjumi me krevat dopio, 1 dhomë gjumi të kompletuar për fëmijë e cila ka dy krevate (me ballkon), dy banjo (një me dush dhe një me vaskë). Apt. është i pajisur me kuzhinë të kompletuar, pjatalarëse, lavatriçe, TV 43", antenë satelitore, antenë qëndrore. dhe ka ajër të kondicionuar në çdo dhomë (3 në total), depozitë uji personale.

- Çmimi = 450 Euro në muaj/ SHITET /150000 eur

- Periudha minimale e qirasë: = 1 vit. Në momentin e kontratës kërkohet një garanci (e ripagueshme në fund të kontratës) = 2-3 muaj (e negociueshme)


-------
Affitto: appartamento di 119 metri quadri al piano 2° di un palazzo decente, dotato di ascensore, con 3 locali composto da: ingresso nell'ampio salone con balcone esposto internamente, cucina abitabile, 1 camera matrimoniale, 1 camera bambini con balcone esposto internamente, due bagni di cui uno con box doccia ed uno con vasca. L'immobile viene consegnato arredato di cucina completa, lavastoviglie, lavatrice, TV 43 ", antenna satellitare, antenna centrale e dispone di aria condizionata in ogni camera (3 in totale), deposito di acqua (personale).

- Prezzo = 450 Euro al mese/ vendita 150 000 EUR
- Periodo minimale di affitto: = 1 anno. Al mommento del contratto si chiede garanzia (rimborsabile al fine contratto) = 2-3 mesi (negoziabile)

-----------
Rent: apartment of 119 square meters on the 2nd floor with elevator, with 3 rooms consisting of: entrance into the large living room with balcony exposed internally, kitchen, 1 double bedroom, 1 children's bedroom with balcony exposed internally, two bathrooms, one with a shower and one with a bathtub. The property is furnished with a complete kitchen, dishwasher, washing machine, TV 43 ", satellite antenna, central antenna and has air conditioning in each room (3 in total), water tank of 500 in rooftop.

- Price = 450 Euro per month / sale 150 000 eur
- Minimum rental period: = 1 year. Before contract a 2-3 rates of the month guarantee is necessary. (Refundable at the end of the contract)
.

Cel. : 0692099112
 


WhatsApp
Back
Top