• Vlore, shes BMW X5 Xdrive 3.5, Nafte, gri e erret, automatik, Klima, 250,000 km, 12,000 €

Vlore
Marka
BMW
Viti
2012
Cmimi Euro
12001
E sapo ardhur, me dokumenta shqiptare per nje vit, dhe me servise te bera

Cel. : 0684067101
 


WhatsApp
Back
Top