• Tirane, shitet makine BMW SERIA 3 Nafte, e zeze manuale Kondicioner 249000 km 4,600 €

Tirane
Tipi
makine
Marka
BMW
Viti
2004
Cmimi Euro
4600
Shitet BMW seria 3 coupe
Viti i prodhimit: fundi i 2004
Motorr: 2.0 Nafte
175ps
Motorr i vecante MK47
Kambio manuale 6+ R
249000km
Gomat e reja + tapiceri e re Xhamat e zinj me leje 5 vjet
Makina eshte ne super gjendje dhe e vecante ne llojin e saj
0693454221
Tirane

Cel. : 0693454221
 


WhatsApp
Back
Top